Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=296222)

Marcinsmax 19-05-2019 11:41

Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
5 załącznik(i)
Witam.
Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok? Co to za część zaznaczona na zdjęciu i czy ktoś się orientuje ile mogę dostać?

Bump: Rok to 2006 produkcja, 2007 pierwsza rejestracja,
2.0 TDCi 140 km.,przebieg 120 tys

NIUTEK74 19-05-2019 20:46

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
1 załącznik(i)
zdrowo dostałeś ja miałem bliski kontakt z sarną 4 lata temu prawie niema śladu a naprawa kosztowała prawie 10 tyś w aso

Marcinsmax 19-05-2019 22:26

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
Boję się i bije się zmyślami. Bo ten co spowodował ma ubezpieczenie z TUW. I bardzo mają złe opinie

sławciu 20-05-2019 02:58

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
Też miałem spotkanie z sarną ale z lewej strony. Naprawa 18 tyś. szkoda całkowita.

wit1956 20-05-2019 05:30

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
Wydaje mi się że podłużnica się odkształciła.

hak64 20-05-2019 08:30

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
Cytat:

Napisał Marcinsmax (Post 3133036)
ten co spowodował ma ubezpieczenie z TUW. I bardzo mają złe opinie

To nie zmienia faktu, że można z nimi wygrać. Jak będziesz miał wycenę szkody, to się tym pochwal (potrafię dokonać weryfikacji). Na razie korzystaj z samochodu zastępczego (przysługuje od dnia zaistnienia szkody do otrzymania wyceny, plus okres naprawy. Nie zapomnij poinformować ubezpieczyciela, że korzystasz z wynajętego auta (to przyspiesz proces likwidacji szkody). Samo auto możesz wynająć nawet od osoby prywatnej (potrzebna tylko umowa najmu z określona dobową stawka /nie wyższą niż średnie stawki w wypożyczalni/). Do oględzin zdejm zderzak, bo pewnie ma ułamane zaczepy (to kwalifikuje cały element do wymiany).

Marcinsmax 21-05-2019 07:23

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
Auto mam zastępcze od wczoraj i od razu jak przyznali odezwał się rzeczoznawca. Auto swoje uszkodzone zostawiłem w serwisie u znajomego. Dzisiaj podobno ma być rzeczoznawca

Marcinsmax 21-05-2019 17:27

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
1 załącznik(i)
Tak opisał Pan szkody. Do tego jeszcze dochodzi monitor opon w prawym kole.

Marcinsmax 22-05-2019 17:34

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
1 załącznik(i)
Przyszła wycena

AstraC 29-05-2019 11:21

Odp: Miał może ktoś z was kolizję lub wypadek gdzie był uszkodzony prawy przedni bok?
 
Tutaj:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Do tego mogą Ci obciąć z kosztorysu bo ja widać to nie pierwsza przygoda tego samochodu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.