Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|warmińsko-mazurska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=168)
-   -   [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=311864)

Hercus1 08-08-2020 10:40

[MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno
 
Witam szanownych Kolegów,

Zaistniała pilna potrzeba… Mam nadzieję, że pomożecie jak zwykle…

Otóż sprawa wygląda tak, że ja się wakacjuje w szpitalu :? , a żonę z dziećmi wysłałem z przyczepą na kemping żeby trochę odpoczęli od codziennych stresów… :) żona jeździ wolno, ale nogę ma ciężką…. podobno mocno przesadziła i rozbujała przyczepę do granic możliwości… cokolwiek to znaczy - znajomi nie chcą o tym mówić… :shock:
w związku z czym potrzebuję zamontować tempomat (z ogranicznikiem prędkości), jeśli to możliwe... i tu moja prośba ze względu na odległość i ograniczona możliwość działania...

Przede wszystkim pytanie brzmi czy na podstawie VIN jestem w stanie określić czy instalacja jest rozprowadzona i to kwestia tylko przycisków /Kierownicy ?? (VIN: WF0EXXGBBECR59800)

jeśli tak, to czy jest ktoś ze Szczytna (okolic) kto mógłby mi pomóc… przerzucić kierownice i aktywować funkcje w komputerze?

Z góry dzięki pomoc.

VoSooler 09-08-2020 19:25

Odp: [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno
 
Instalacja w kierownicy na pewno jest (kostki), potrzebujesz tempomatu z wiązką, jeśli jest to polift to ogranicznik prędkości jest możliwy.

Antej 09-08-2020 20:56

Odp: [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno
 
Po VIN widać że polift
do tego DW10C 140KM z opcją na fabryczne 163

Dziś jeszcze byłem w Olsztynie, ale bez klawiszy z limiterem nie było sensu zaczynać tematu.

Hercus1 12-08-2020 14:46

Odp: [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno
 
Fajnie, że są kostki, ale faktycznie nie ma co robić "na sucho".
A widziałem dwa rodzaje klawiszy, ale rozumiem że to tylko obrazki, a funkcje i tak będą wynikały z konfiguracji komputera... Nie ma znaczenia jakie kupię... [emoji6]


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Antej 12-08-2020 14:49

Odp: [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno
 
Cytat:

Napisał Hercus1 (Post 3273505)
Nie ma znaczenia jakie kupię

ma znaczenie, jak ma być limiter prędkości to z limiterem

Hercus1 13-08-2020 03:07

Odp: [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno
 
To dobrze że zapytałem... [emoji6] Dzięki

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

eclipse 14-11-2020 08:21

Odp: [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno
 
Cytat:

Napisał Hercus1 (Post 3273505)
A widziałem dwa rodzaje klawiszy, ale rozumiem że to tylko obrazki, a funkcje i tak będą wynikały z konfiguracji komputera... [emoji6]
Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Jeśli już chcesz coś wybrać to może pełny ACC. Ten system jest o wiele lepszy bo ma w sobie coś jeszcze więcej od limitera prędkości :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.