Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2020- ] Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=311212)

Marcin-Prezes 19-07-2020 15:43

Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Czy są juz szczesliwcy którzy odebrali Kuge mk3?

Antej 19-07-2020 16:05

Odp: Odbiórauta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
zaraz tam "szczęśliwcem" to bym nie nazwał tego, no ale skoro kupiona to jest 1.5Pb 150KM

Marcin-Prezes 19-07-2020 19:56

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
Czyżbyś nie był do końca zadowolony z zakupu kugi? Mozesz sie podzielic swoimi spostrzezeniami. Kiedy odbierales

arturmsi 23-07-2020 13:26

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
Cytat:

Napisał Marcin-Prezes (Post 3267647)
Czyżbyś nie był do końca zadowolony z zakupu kugi? Mozesz sie podzielic swoimi spostrzezeniami. Kiedy odbierales

Coś nikt nie chcę pisać...napisz Ty jak tam miękka hybryda w dieslu się sprawuje ;)

Marcin-Prezes 25-07-2020 10:03

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
Temat zslożylem by tdz wlasnie zbierac i wymieniac sie informacjami. Na swoja czekam jeszcze....ale nieastpliwie bede sie dzielil wrazeniami bo choc diesla mialem w mondeo to z hybryda jeszcze niebmialem doczynienia. Sam ciekaw jestem jsk bedzie sie tskid polaczenie sprawdzalo w praktyce .....ma byc calkiem niezle.....zobzczymy.

rafaelo115 26-07-2020 08:04

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
Ma ktoś porównanie statycznych ledów z tymi adaptacyjnymi? Jak to się ma do Ford Dynamic Led w mondeo mk5? Ogólnie warto dopłacać do pakietu technology Waszym zdaniem?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

b.pach 29-07-2020 20:04

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
Witam

Chyba w Hiszpanii dodali nam Cykade w bonusie, po przejechaniu np. po wertepach cos szelesci w kolumnie kierownicy jak by folie ktos miął albo Cykada Cykała. I nie ma zadnej reguły w ustepowaniu i pojawianiu sie tego szeleszczenia
Ma ktos cos podobnego ?

Przesiadka byla z Kugi MK2 po 12 latach uzytkowania - 1.5 Ecoblue 120km - po 1000km trasa 5.8l miasto 7.5 +adblue

Pozdrawiam

Marcin-Prezes 31-07-2020 16:03

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
Ja mam do miesiaca odbierac to zwróce uwage na "cykadę" choc nie usmiecha mi sie dzielic auta z "innymi uzytkownikami jak cykada konik polny itp hahaha". Spalanie całkiem przyjemne na trasie a przy jakiej sredniej predkosci? 140 km/h?

biner 07-08-2020 11:21

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
Jechał ktośc plug in ????? jakie rabaty uzyskaliście ????

Marcin-Prezes 07-08-2020 13:46

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne
 
kuga plug in - skrzynia ecvt jak to można bylo sie spodziewać to "wyje" przy zmianie biegów (urok silnika atkinsona spiętego z elektrykiem). Kazdy ma inne odczucie komfortu niemniej jednak jak dla mnie mało komfortowo to brzmi. Nie jest to jedynie problem w fordzie ale większość takiego napedu tak ma. Co do spalania to jak sie lubi depnąć to na elektryku za daleko nie zajedziemy, zdecydowanie do spokojnej miejskiej jazdy nadaje sie. Jak sie na samej benzynie jedzie w trasie to 8 L bezołowiowej spali.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.