Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Spis samochodów dostępnych od ręki w Salonach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=285707)

maxmax21 04-09-2018 14:10

Spis samochodów dostępnych od ręki w Salonach
 
Zaczynam poszukiwania Mondka Vignale 2.0 TDCI 210km z pakietem Nero. Zależałoby mi na wzięciu samochodu "od ręki" i teraz zaczynam żmudne poszukiwania po salonach. Czy istnieje jakiś "patent" na sprawdzenie u wszystkich dealerów gdzie auto w takiej konfiguracji znajdę ?
Coś jak magiczny przycisk "pokaż wszystkie" :619:

makinen 04-09-2018 14:47

Odp: Spis samochodów dostępnych od ręki w Salonach
 
Miałem kiedyś dostęp do CRM opla. He he. Mieli plik excela wspólny dla wszystkich dealerów. Prawdopodobnie GM o tym nie wiedział. Dealer, który miał klienta odpalał prowizję temu, który miał auto.
Nawet jak mieli nóż na gardle, żeby wyrobić limity, prowizja musiała być.
Nie ma chyba znaczenia od kogo kupisz. Taniej nie będzie.

maxmax21 04-09-2018 15:39

Odp: Spis samochodów dostępnych od ręki w Salonach
 
Tutaj raczej chodzi o pytanie "czy" a nie od kogo. Ciężko z dostępnością

slawek-kali 04-09-2018 16:50

Odp: Spis samochodów dostępnych od ręki w Salonach
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Waldemarros 11-11-2018 14:25

Odp: Spis samochodów dostępnych od ręki w Salonach
 
Każdy salon Forda dysponuje dostępem do bazy centralnej, w której znajdują się wszystkie aktualnie dostępne samochody znajdujące się w ASO na terenie kraju - przerabiałem w zeszłym roku - u dealera w Rzeszowie dostałem fajny rabat, natomiast w małopolsce na ten sam egzemplarz samochodu dali mi 3 tys. zł więcej rabatu. Sprzedawca z salonu, gdzie stał egzemplarz domyślił się, że może dla mnie ktoś szuka i zadzwonił zapytać. Potwierdziłem w skutek czego dostałem samochód z rabatem ASO z małopolski + dywaniki i wkładkę do bagażnika.
Jak znajdziesz upragniony ezemplarz zapytaj w kilku miejscach o jego cenę, polecam ;)

kopson 12-11-2018 23:27

Odp: Spis samochodów dostępnych od ręki w Salonach
 
Cytat:

Napisał Waldemarros (Post 3054048)
Każdy salon Forda dysponuje dostępem do bazy centralnej, w której znajdują się wszystkie aktualnie dostępne samochody znajdujące się w ASO na terenie kraju.
Jak znajdziesz upragniony egzemplarz zapytaj w kilku miejscach o jego cenę, polecam ;)

Zgadzam się z kolegą powyżej. Kiedyś też przerabiałem ten temat.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.