Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314635)

String 10-11-2020 12:22

Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO)
 
Cześć,
Może orientujecie się, gdzie w Zielonej Górze lub najbliższej okolicy wymieniają olej w Powershiftach (oczywiście na Fakturę)?
Gdyż ASO Forda stwierdziło że procedura serwisowa auta nie przewiduje wcale wymiany oleju w skrzyni (Transit Custom 2019 Ecoblue), że skrzynia jest bezobsługowa.
Będę wdzięczny za sprawdzone info :)

mjoker 16-12-2020 10:55

Odp: Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO)
 
Zadzwoń może do innego ASO. Właśnie na świeżo jestem pozostawiony z niemiłymi doświadczeniami z Germaz Zielona Góra.

String 16-12-2020 20:19

Odp: Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO)
 
Tak właśnie sobie pomyślałem że zadzwonię do Lubina i pewnie temat tam załatwię.
A co do Germaza w ZG... też się z nimi ciut użerałem... mają swoje wzloty i upadki, do tego stopnia, że gdy odbieraliśmy firmowego Customa w Lubinie ( Germaz zawalił sprawę zamówienia), to Pani sympatyczna powiedziała, że bardzo dużo osób z Zielonej Góry ucieka od Germaza i szuka u nich pomocy.
Aczkolwiek dziwne, że nie mamy w Zielonej Górze żadnego niezależnego specjalisty od skrzyń automatycznych w tym PS :(

mjoker 19-12-2020 22:50

Odp: Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO)
 
Cytat:

Napisał String (Post 3303880)
Tak właśnie sobie pomyślałem że zadzwonię do Lubina i pewnie temat tam załatwię.
A co do Germaza w ZG... też się z nimi ciut użerałem... mają swoje wzloty i upadki, do tego stopnia, że gdy odbieraliśmy firmowego Customa w Lubinie ( Germaz zawalił sprawę zamówienia), to Pani sympatyczna powiedziała, że bardzo dużo osób z Zielonej Góry ucieka od Germaza i szuka u nich pomocy.
Aczkolwiek dziwne, że nie mamy w Zielonej Górze żadnego niezależnego specjalisty od skrzyń automatycznych w tym PS :(

Zadzwoń też do Pana Piotra którego mi polecałem. Zrobiłem u niego zawieszenie i jako że przestałem ufać germazowi, to pytałem o wymianę oleju w PŚ. Okazało się, że też wymienia.
Sam wybieram się do niego na wymianę oleju w PŚ, choć niby w zeszłym roku Germaz wymieniał.

A historie z germazem z pewnością tu opiszę, bo przeszło to ludzkie pojęcie. Mogli pozabijać mnie, moją rodzinę i innych uczestników ruchu.

String 20-12-2020 10:56

Odp: Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO)
 
O widzisz, o Panu Piotrze zapomniałem na śmierć :D
A historię z Germazem chętnie poczytam... ku przestrodze.

onson3644 21-01-2021 14:25

Odp: Powershift - wymiana oleju Zielona Góra (poza ASO)
 
Hej,
podepnę się pod temat gdyż też za 4 tysiące km powinienem wymienić olej w skrzyni PS. Dacie namiary na kogoś w ZG.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.