Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223975)

spenser696969 27-01-2016 18:09

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał przemouk84 (Post 2524541)
Ale po co Ci info na blacie jak baniuszkę wozisz?

Żeby nie wozić baniuszki :)

uetam 23-02-2016 12:40

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Może nie do końca jest to plug & play ale jeżeli kogoś denerwuje wbudowany czujnik deszczu lub gdy nie działa on do końca tak jak powinien to po odłączeniu jego wtyczki na podszybiu wycieraczki na pierwszej pozycji przechodzą w tryb sekwencyjny a częstotliwość ich pracy można regulować pokrętłem.

schraczek 23-02-2016 12:43

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał uetam (Post 2543085)
po odłączeniu jego wtyczki na podszybiu wycieraczki na pierwszej pozycji przechodzą w tryb sekwencyjny a częstotliwość ich pracy można regulować pokrętłem

No proszę... wiedza bezcenna.
mnie automat denerwuje przy bardzo drobnych kropelkach. Często juz nic nie widzę, a wycieraczki ani drgną.

cezarg1410 23-02-2016 17:42

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Mnie to mega dziwi co piszecie... Jak dla mnie ten automat działa bardzo fajnie.

p.saw 23-02-2016 21:41

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał schraczek (Post 2543086)
No proszę... wiedza bezcenna.
mnie automat denerwuje przy bardzo drobnych kropelkach. Często juz nic nie widzę, a wycieraczki ani drgną.

Przecież można ustawić czułość pokrętłem na manetce wg własnych preferencji. U mnie działa dobrze.:)
A najważniejsza uwaga to , że częstotliwość także uzależniona jest też od prędkości jazdy.

schraczek 24-02-2016 07:41

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał p.saw (Post 2543553)
Przecież można ustawić czułość pokrętłem na manetce wg własnych preferencji

Nie gadaj. Naprawdę ?

uetam 24-02-2016 13:21

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Może są różne wersje tego czujnika dla szyb z podgrzewaniem/bez podgrzewania ale u mnie działał on tylko przy naprawdę mocnym deszczu lub gdy machałem przed nim ręką...

p.saw 24-02-2016 20:08

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Cytat:

Napisał schraczek (Post 2543086)
mnie automat denerwuje przy bardzo drobnych kropelkach. Często juz nic nie widzę..

To trzeba jeździć przy większym deszczu. Przy mniejszym nie wyjeżdżać z garażu. I najważniejsze nie zamykać oczu...:wink:
Złośliwość przedmiotów martwych - fakt może być denerwująca, ale zapewne jest na to jakaś rada. :)

JuniorST 26-02-2016 20:36

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Panowie tym razem ja mam pytanie, a nie znalazłem na nie odpowiedzi. Posiadam Focusa Mk3 2011 który nie posiada fabrycznego radia Sony natomiast posiada nawigację z 5 calowym wyświetlaczem Ford Synk. Chciałbym wymienić panel na Sony ze względu na to, iż ładniej wygląda, czy w przypadku gdy przepnę tylko panel radia to wszystko inne będzie działać?

dzięki za podpowiedź ;)

DJ_MaxiM 29-02-2016 15:32

Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia
 
Witam
Kojarzycie taką opcję, gdy po otwarciu drzwi wyskakuje dodatkowy plastik ochraniający drzwi przed uderzeniem innego samochodu na parkingu lub o ścianę w garażu?
Pamiętam, że była to nowość w FF3 - moje pytanie brzmi, czy można coś takiego dokupić i domontować do każdego Focusa MK3?
P.S.
Dodam, że są dodatkowe czarne zaślepki pod zamkami na boku drzwi, podejrzewam, że właśnie od tego systemu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.