Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Dołożenia podgrzewanych siedzeń oraz demontaż tapicerki z nich - dyskusja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=83100)

Slawko 29-11-2009 11:31

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Dzięki autorowi za włożoną pracę. temat przenoszę do działu "fotorelacje z napraw"

Kacper85 29-11-2009 15:34

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Cytat:

Napisał diller7 (Post 1284087)
Czekam za matami. Te podłącze zgodnie z (pdf). U siebie zrobię tylko podgrzewanie siedziska foteli, a zamiast oparć włożę druga mate w kanapę z tyłu.
Opis montażu i fotki wrzucę jak zamontuje maty.
Dorzucam jeszcze przydatne schematy.
Owocnej pracy:)

Zrobiłem sobie również ogrzewane fotele, jakiś miesiąc przed Tobą. Początkowo pomyślałem "zrobię tylko siedziska" bo oparcia wydawały mi się trudniejsze do rozebrania. Po miesiącu znów zamawiałem maty i rozkręcałem oparcia - jednak nie ma to jak cały ciepły fotel :D
Co do kanapy z tyłu - warto zrobić na osobnych przyciskach, bo jednak nie każdy lubi jak mu tyłek grzeje :D a o ile pamietam, w mondeo mk3 nawet jest miejsce na przyciski tylne, bo w tylnej części podłokietnika
pozdrawiam !
Kacper

eng 29-11-2009 19:39

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Napisz jak się ściąga tapicerke z oparcia. Każdy pisze, że to robił ale nikt nie pokazał jak.

bluebob 30-11-2009 21:30

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Witam!

Zakupiłem oryginalne maty na Alledrożyzna, ale mam dylemat, bo gość od którego kupiłem twierdzi, że maty są z 2002 roku, czyli takie jakie ja potrzebuje, a ja mam wątpliwości. Jak poznać, które maty są sprzed FL, a które po FL?
Moje mają następujące oznaczenia:
- siedzisko kierowcy: 1S7T-600C06-AC,
- oparcia i siedzisko pasożyta: 1S7T 19K323 BC.

diller7 opis rewelka!

maestro06 01-12-2009 22:35

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
ale nadal czekamy na jekieś foto bądź opis odn rozbierania foteli i kanapy

Kacper85 02-12-2009 15:06

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Proszę: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tutaj opisałem całość, jak będę miał trochę wolnego czasu to machnę podobny opis tutaj na forum.
pozdrawiam !
Kacper

maestro06 03-12-2009 20:19

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Pogarulować samozaparcia i wytrwałości, bo nie mało roboty, no i przede wszystkim dzięki za foto relację ;)

Krzysiek 06-12-2009 20:45

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Super robota, na wiosnę też zabiorę się za montaż u siebie, ze zdjęciami tapicerki teraz już wszystko jasne ;)

:one:

RECONDO 06-12-2009 21:45

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Bluebob - są OK. Możesz dla pewności wstawić fotki.... zobaczę, ocenię. Diller7 świetna robota ale czy nie było warto wstawić inne maty? Na allegro gość ma nówki od opla - chyba Vectry - mata jest na całe siedzisko, nie jak w MDO na kawałeczek dupeczki.

diller7 06-12-2009 21:49

Odp: Podgrzewane fotele - fotorelacja
 
Cytat:

Napisał RECONDO (Post 1305212)
Bluebob - są OK. Możesz dla pewności wstawić fotki.... zobaczę, ocenię. Diller7 świetna robota ale czy nie było warto wstawić inne maty? Na allegro gość ma nówki od opla - chyba Vectry - mata jest na całe siedzisko, nie jak w MDO na kawałeczek dupeczki.

opel vw - nie ma róznicy, kupiłem nówki i są sprawne. te które kupiłem są dość duże. właśnie rozmawiam z bluebob'em i wiem już ze jego maty są ok, ma je poprostu razem z czujnikiem pasażera:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.