Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=228147)

wojt_opole 24-07-2015 10:20

auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
witajcie

Czy ktoś z Was eksperymentował z nawigacjami w SYNC2 ?
Mam auto bez zamówionej wcześniej nawigacji. Jednak sam GPS jest wbudowany i działa podając mi na wyświetlaczu pozycję.
Czy zatem jak włożę (oryginalną) kartę z mapami do tego auta jest szansa że będzie mi działać nawigacja normalnie ???

SRS 24-07-2015 10:30

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
NIE , Synch to nie tylko nawigacja, ale też "lokalizator" w razie wypadku poda twoje położenie , chwila cierpliwości , miła lektura - Instrukcja obsługi auta i będziesz wszystko wiedział :D

wojt_opole 24-07-2015 10:37

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w instrukcji niestety nie ma takiego studium przypadku...

SRS 24-07-2015 10:43

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
lecz jest to oczywiste , nie mając nawigacji "Urządzenia" nie ma nawigacji , Ford nic za darmo nie daje , proszę w takim przypadku lektura ze strony Ford-a na temat systemu Sync [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

wojt_opole 24-07-2015 10:46

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tak, stronę tą przeglądałem 100 razy, niestety dotyczy ona jedynie pierwszych wersji Sync. O sync2 i dużych ekranach nie znalazłem tam żadnych "sensownych" informacji :(

SRS 24-07-2015 10:54

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
a co masz na myśli duży ekran ilu calowy bo nawi w sync chodzi na 8 calowym ekranie dotykowym TFT

wojt_opole 24-07-2015 10:57

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
tak, dokładnie taki :)

SRS 24-07-2015 11:00

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
ciekawe , daj Vin na PW

Bump: Przykro mi lecz nie masz ekranu do navi i samo włożenie karty nie pomoże , DS7T-18B955-GF nr ekranu który masz założony , a to nr ekranu do Navi DS7T-18B955-FB, jak sobie porównasz to jednak jest różnica w wielkości.

wojt_opole 24-07-2015 11:19

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
ok, dzieki @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tedi_k 24-07-2015 11:26

Odp: auto bez nawigacji ale z włożoną kartą z mapami
 
Nie rozumiem... Ekran w SYNC2 ma 8cali i dla uruchomionej navi i bez niej... Jeśli masz 8 cali, to możesz się ze mną umawiać - prawdopodobnie zdołam Ci uruchomić navi w SYNC2


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.