Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [C-MAX 2007-2010] Wymiana radia Jakie proponujecie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=302460)

ChceMiecCMAXa 25-01-2018 19:49

Wymiana radia Jakie proponujecie
 
Witajcie forumowiecz, audiofile, fordofile,
Natrafiłem na taki oto produkt: RADIO STACJA MULTIMEDIALNA FORD MONDEO S-MAX C-MAX,[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] bardzo mi się to podoba. Czy ktoś z was ma taki zainstalowany? Moje auto to Ford C-Max z 2007 roku, mam radio Balupunkt_travelpilot_EX_ i chciałbym je podmienić pod takie cudo. Czy to łatwa operacja? Z podłaczeniem kabelek i włożeniem nie miał bym problemu, ale chcę wiedzieć jak z podłączaniem do GPS, czy też wystarczy połączyć kabel od GPS do tego nowego radia i tyle? A może macie tańsze, inne, które polecacie?
Pozdrawiam

R_u_f_u_s 25-01-2018 20:19

Odp: Radio stacja multimedialna ford mondeo s-max c-max
 
Bez jaj, 1400 zł za Windows CE?
Mamy rok 2018, nie 2005 :)

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

mottom 26-01-2018 08:51

Odp: Radio stacja multimedialna ford mondeo s-max c-max
 
Ja ostatnio zmieniałem radio i polecam coś na androidzie, najtaniej i największy wybór jest na AliExpress.com. Radio możesz kupić od ok. 700-800 pln. Kupuj z wysyłką z UE wtedy jest szybko i bez dodatkowych opłat. Prawdopodobnie będziesz musiał zamontować nową antenę GPS i separator antenowy. Recenzje swojego radia i trochę informacji odnośnie montażu przedstawiłem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

ChceMiecCMAXa 26-01-2018 12:36

Odp: Radio stacja multimedialna ford mondeo s-max c-max
 
Cytat:

Napisał R_u_f_u_s (Post 2922865)
Bez jaj, 1400 zł za Windows CE?
Mamy rok 2018, nie 2005 :)

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

To co proponujesz ?

Cytat:

Napisał mottom (Post 2923127)
Ja ostatnio zmieniałem radio i polecam coś na androidzie, najtaniej i największy wybór jest na AliExpress.com. Radio możesz kupić od ok. 700-800 pln. Kupuj z wysyłką z UE wtedy jest szybko i bez dodatkowych opłat. Prawdopodobnie będziesz musiał zamontować nową antenę GPS i separator antenowy. Recenzje swojego radia i trochę informacji odnośnie montażu przedstawiłem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

Takie coś znalazłem na alldrogo, innaczej wygląda od twojego.

ChceMiecCMAXa 27-01-2018 16:38

Odp: Radio stacja multimedialna ford mondeo s-max c-max
 
Cytat:

Napisał R_u_f_u_s (Post 2922865)
Bez jaj, 1400 zł za Windows CE?
Mamy rok 2018, nie 2005 :)

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Ale uruchamia się szybnciej w porównaniu do tego co zaproponował mottom, 30 sekund do uruchomienia radia. Tutaj jest znacznie szybciej.

R_u_f_u_s 27-01-2018 23:07

Odp: Radio stacja multimedialna - Android Auto, czy działa?
 
Jak chcesz coś, co uruchamia się szybciej - proszę bardzo, Twoja kasa.
Co z funkcjonalnością?
W tej chwili tylko stacja na Androidzie.

Ewentualnie jakieś radio, które obsłuży Android Auto (np. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]).

Na AliExpress tego jest pełno, na forum FCP był też już wątek o tym - polecam poszukać.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

mottom 28-01-2018 00:41

Odp: Radio stacja multimedialna ford mondeo s-max c-max
 
Cytat:

Napisał ChceMiecCMAXa (Post 2923844)
Ale uruchamia się szybnciej

Muszę przyznać, ze trochę dziwne wymaganie. Radio uruchomi się szybciej o 10 -15 sek, ale tracisz na funkcjonalności. Jeżeli szukasz czegoś na androidzie co uruchamia się szybko to polecam radio firmy joying. Jest niestety sporo droższe.

mazik1 30-10-2019 16:38

Wymiana radia Jakie proponujecie
 
Witam. Posiadam w samochodzie radio Blaupunkt TravelPilot. Chciałbym zmienić. Jakie proponujecie takie do max 800zł. Dobrze byłoby gdyby współpracowało z manetkami przy kierownicy.

Antej 31-10-2019 07:20

Odp: Wymiana radia Jakie proponujecie
 
Pewnie EX masz.

kolejność jakości
6000CD->chińczyk->owalne sony w kwadratowej ramce->Blaupunkt FX.

Wszystko nieoryginalne co chcesz wsadzić w miejsce obecnego wymaga ramek i zmian w instalacji, pilot przy kierownicy dobrze działa z oryginalnymi radiami, chińczyki trzeba przyuczać.

jarek33 31-10-2019 09:49

Odp: Wymiana radia Jakie proponujecie
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3188396)
Wszystko nieoryginalne co chcesz wsadzić w miejsce obecnego wymaga ramek

a nie prawda
są chińczyki co pasują plug & play
i nie wszystkie radia cza uczyć ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.