Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Numer seryjny radia Blaupunkt (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=198096)

Piotrek-65 30-01-2014 19:35

Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Witam.

Wiem że było już wiele na ten temat ale muszę zapytać.
Mam radio z nawigacją Blaupunkt i w najbliższym czasie będę musiał odłączyć akumulator. Oryginalną instrukcję z kodem do radia jak zwykle "ktoś zgubił". Zdaję sobie sprawę że po ponownym podłączeniu akumulatora sprzęt będzie wołać KOD. Żeby odzyskać kod muszę znać numer seryjny urządzenia. Kiedyś w serwisie wyjmowali radio i zrobili zdjęcia obudowy i jest tam sporo różnych kodów numeryczno literowych ale ja nie wiem który to numer seryjny. Czy któryś z kolegów może mi pomóc ?

tedi_k 30-01-2014 21:38

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Cytat:

Napisał Mariusz (Post 2150078)
W większości fordowskich radii nowszej generacji nr seryjny zaczyna się od litery M i 6 cyfr, np. M123456.

Tak to było dawno temu... (czyli nowsza generacja z początku lat 2000):wink:
Zarówno dla TravelPilot NX jak i FX s/n jest 17-znakowy. Na górnej nalepce (tej Ford audio systems) znajduje się w lewym dolnym rogu pod napisem HSRNS lub LSTFT (odpowiednio dla NX i FX). Jest także na bocznych nalepkach.
Zarówno dla TravelPilot NX jak i FX s/n rozpoczyna się chyba zawsze od C7E3...

Piotrek-65 31-01-2014 11:22

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Witam.

Dzięki za pomoc, jest oznaczenie literowe HSRNS i dalej cała reszta.
Nie jestem całkiem laikiem ale w tej powodzi oznaczeń można się zagubić.

Three Eyed Master 27-02-2014 09:58

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Hi,

A czy istnieje może jakiś magiczny sposób typu "Przytrzymanie klawisza MENU + RADIO" aby wyświetlić numer seryjny bez wyciągania radio ?
Bo z tego co podpowiada Internet wyciągnięcie radio w SMAX łączy się ze zdjęciem całego panelu środkowe wraz z okolicą gałki zmiany biegów :shock:

bartoszek 27-02-2014 10:03

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Ja mam numer seryjny wpisany na KEY CARD razem z kodem do radia.

Vim 27-02-2014 14:25

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Witam
Nie będę tworzył nowego tematu i podepnę się z pytaniem tutaj.
Przeszukałem forum i nie znalazłem:(
Czy do navi nx Blaupunkta ( S-max ) wystarczą 4 klucze wyjmaki żeby wyjąć z deski czy potrzebny jest jeszcze demontaż jakiejś części obudowy ( ramki )

z góry dziękuje

kr.bi 27-02-2014 18:51

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Cytat:

Napisał Vim (Post 2167930)
Witam
Nie będę tworzył nowego tematu i podepnę się z pytaniem tutaj.
Przeszukałem forum i nie znalazłem:(
Czy do navi nx Blaupunkta ( S-max ) wystarczą 4 klucze wyjmaki żeby wyjąć z deski czy potrzebny jest jeszcze demontaż jakiejś części obudowy ( ramki )

z góry dziękuje

na forum już temat przewijał się, zerknij tu
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrófka

simpson 27-02-2014 19:47

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Cytat:

Napisał Piotrek-65 (Post 2150040)
Witam.

Wiem że było już wiele na ten temat ale muszę zapytać.
Mam radio z nawigacją Blaupunkt i w najbliższym czasie będę musiał odłączyć akumulator. Oryginalną instrukcję z kodem do radia jak zwykle "ktoś zgubił". Zdaję sobie sprawę że po ponownym podłączeniu akumulatora sprzęt będzie wołać KOD. Żeby odzyskać kod muszę znać numer seryjny urządzenia. Kiedyś w serwisie wyjmowali radio i zrobili zdjęcia obudowy i jest tam sporo różnych kodów numeryczno literowych ale ja nie wiem który to numer seryjny. Czy któryś z kolegów może mi pomóc ?

ja znalazłem kod do navi w schowku pasażera na lewej ściance, sprawdź czy tez tak nie masz

Three Eyed Master 19-03-2014 12:29

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
U mnie "zgubienie" PINu skończyło się wizytą w ASO.
170,00 PLN i 6 dni czekania na SMS. Gdańsk.

bonifacy1410 11-08-2015 18:49

Odp: Numer seryjny radia Blaupunkt
 
Dostane po plecach i złotą łopatkę ale ...

Czy jest możliwość w modeo mk4 spisania serialu bez wyciągania radia np. prze interface diagnostyczny lub z menu radia ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.