Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Auto Klimat Tychy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=258355)

Lexsensei 07-02-2017 18:07

Auto Klimat Tychy
 
Jak w temacie, czy ktoś korzystał z usług tego ASO i może napisać jakąś opinię? Chcę u nich wymienić rozrząd w Focusie, ale brak jakichkolwiek tematów na ich pod ich adresem.

Robertj 09-02-2017 16:34

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Byłem u nich dwukrotnie ale z naprawami blacharskimi w ramach ubezpieczenia. Do pierwszej nie mogę mieć zastrzeżeń, to już druga to już mam zastrzeżenia (niedokładne pomalowanie elementu, fakt mało widoczne i od wewnątrz ale jest oraz lekka różnica na spasowaniu). Co do napraw mechanicznych to jeżdżę do pmix na Mikołowskiej (tyle że to nie ASO) - dane znajdziesz w necie. Przez 10 lat napraw itp. i wymian mieli jedną wpadkę, ale dogadaliśmy się. Robiłem u nich rozrząd, zawieszenie czy inne drobiazgi, nie mam uwag.

tomaszjan31 09-02-2017 17:25

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Serwisowałem tam dwa lata swój pojazd i zawsze był jakiś niesmak. W pewnym momencie poszli już po bandzie.
Zdecydowanie nie polecam.

Lexsensei 10-02-2017 10:38

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Cytat:

Napisał Robertj (Post 2746178)
Byłem u nich dwukrotnie ale z naprawami blacharskimi w ramach ubezpieczenia. Do pierwszej nie mogę mieć zastrzeżeń, to już druga to już mam zastrzeżenia (niedokładne pomalowanie elementu, fakt mało widoczne i od wewnątrz ale jest oraz lekka różnica na spasowaniu). Co do napraw mechanicznych to jeżdżę do pmix na Mikołowskiej (tyle że to nie ASO) - dane znajdziesz w necie. Przez 10 lat napraw itp. i wymian mieli jedną wpadkę, ale dogadaliśmy się. Robiłem u nich rozrząd, zawieszenie czy inne drobiazgi, nie mam uwag.

Mając najlepszą cenę za wymianę rozrządu - 500 zł wraz ze sprawdzeniem luzu zaworowego, ale nie mam tak żadnego "dojścia" ,żeby mieć pewność, że zajmą się należycie moim samochodem, a do tego, że sprawdzą luz i przedstawią faktyczne dane, bo najprościej powiedzieć, że 10 szklanek do wymiany. Może przesadzam, ale po doświadczeniach z różnymi ASO wolę mieć kogoś pewnego, na kogo mogę liczyć.

Obczaję ten PMX.

Tomasz, co Tobie sknocili?

tomaszjan31 11-02-2017 14:42

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Cytat:

Napisał Lexsensei (Post 2746679)
Tomasz, co Tobie sknocili?

Podczas obowiązującej gwarancji zgłaszałem wycieki z układu spryskiwaczy, nieznaleziono, lub nie szukano. Po gwarancji szukano i stwierdzono ze wszystko jest ok. Oczywiście wystawiono rachunek za czynności z tym związane. Jeździłem z tym do nich z tym problemem jeszcze dwa razy bezskutecznie. Według nich wszystko ok. Z desperacji sam rozebrałem pól przodu i wyeliminowałem usterke. Przy przeglądzie i przedłożeniu gwarancji stwierdzono uszkodzenie 4x4 haldex brak napedu, kosz z robocizną 4 tysi po rabacie. Nie zgodziłem sie z diagnozą wiec sprawdzali jeszcze dwa razy i nic to nie dało. U konkurencji skasowano błąd 100 pln.
Kolejna nieprzyjemna sytuacja z wymianą emblematu ford, drobne uszkodzenia podczas zdejmowania owala... Fakt, ze zaoferowali rabat przy następnym przeglądzie ale już sobie darowałem

Lexsensei 13-02-2017 11:35

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Czyli jednym słowem szkoda czasu na nich? :/ Gdzie zatem polecacie wymienić rozrząd na w okolicy Tychów, Katowic?

slawek-kali 13-02-2017 11:59

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Ford Slawek, Katowice. Oczywiscie nie mam z nimi nic wspolnego g:okulary

Lexsensei 14-02-2017 09:49

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Cytat:

Napisał slawek-kali (Post 2748671)
Ford Slawek, Katowice. Oczywiscie nie mam z nimi nic wspolnego g:okulary

Jaki koszt wymiany rozrządu?

Lexsensei 22-02-2017 08:30

Odp: Auto Klimat Tychy
 
Ktoś coś jeszcze napisze w przedmiocie Autoklimatu?

Lexsensei 17-03-2017 09:32

Odp: Auto Klimat Tychy
 
No nic, to będę musiał sam zaryzykować :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.