Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   odbiór nówki z salonu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=286394)

papse 30-09-2018 16:51

Odp: odbiór nówki z salonu
 
Cytat:

Napisał ołowiany (Post 3032899)
Widzę, że na Jasnogórskiej. Taki sam kolor mam na dwóch ostatnich Fordach. Popularny widać jest.

Właśnie miałem się pytać czy to nie na Jasnogórskiej, a tutaj kolega mnie uprzedził :)
Muszę w tygodniu podjechać z małżonką obejrzeć nowego Focusa.

ddela - gratuluję zakupu :)

seal2000 30-09-2018 19:16

Odp: odbiór nówki z salonu
 
Cytat:

Napisał papse (Post 3036105)
Właśnie miałem się pytać czy to nie na Jasnogórskiej, a tutaj kolega mnie uprzedził :)
Muszę w tygodniu podjechać z małżonką obejrzeć nowego Focusa.

ddela - gratuluję zakupu :)

Wczoraj z okazji dni otwartych dawali 6200 dodatkowego rabatu na Mk4 TE, z takim rabatem zaczyna lepiej to wygladac. A na zywo nowy Focus wyglada rewelacyjnie

P.S. Gratuluje Autorowi watku zakupu, daj znac za jakis czas jak sie auto spisuje.

1bartek 30-09-2018 19:48

Odp: odbiór nówki z salonu
 
3 załącznik(i)
Gratulacje nowego Focusa :) Jest świetny! Podziwiam za wybór, bo zakup nowego samochodu jest kompletnie wbrew obecnie panującym trendom. W tej kasie można mieć przecież spokojnie grube A6 3.0 TDI bądź amerykańskiego Fusiona na wypasie ;) Ja też tak zdecydowałem (już drugi raz :D ). Obecnie mam mk3 1.5 EB 150KM ST Line Red z września 2017 i jestem zadowolony ale szwagier wypomina mi, że Focusem się ledwie co jeździ bo brakuje "niuta" no i brakuje prestiżu :D haha ;)

To tak w ramach wstępu, ale chciałem jednak napisać odnośnie systemu multimedialnego SYNC3. W katalogu mk4 nie ma w ogóle wzmianki o CD czyli pewnie na etapie konfiguratora wkradł się w Fordzie błąd. System SYNC 3 jest zaprojektowany pod kątem integracji ze smartfonem i na tym polu sprawdza się genialnie! CD odchodzi do lamusa tak jak kiedyś kasety :) Czyli najlepiej mieć tel sparowany przez bluetooth z samochodem i mieć na nim muzykę i zainstalowany android auto. Ja w praktyce mam to tak rozwiązane, że w gniazdo USB w konsoli mam wpięty Micro Pendrive - tona muzyki MP3 ale go nie widać, nie odstaje bo wygląda jak mała zatyczka od wejścia :). W drugie gniazdo USB to w schowku na stałem wpięty mam kabel do telefonu i on mi wychodzi dyskretnie na zewnątrz przez otwory w podłokietniku. :D ładnie to zaprojektowali. Wsiadam do samochodu to podłączam telefon do kabla i kładę na roletce od schowka na napoje ;) Automatycznie uruchamia mi się na nim Android Auto dzięki czemu mapę/satelitę i nawigację z google maps mam na ekranie SYNC3. Android Auto ma obsługę głosową wyszukiwanej destynacji, czyta komunikaty z messengera i whatsup. Poza tym w tle na tel włącza się również Yanosik, który podaje ostrzeżenia i komendy przez głośniki samochodowe. Świetnie działa głośnomówiący zestaw telefoniczny. Muza leci z FM, telefonu, lub pendriva ale ja ma jeszcze CD :D Aha i jeszcze jak się poszpera to można zobaczyć jak wygląda temat z Forda GT ;) Uwielbiam ten system! Musisz trochę pokombinować a brakiem CD się nie przejmuj :)

Redziu 30-09-2018 19:53

Odp: odbiór nówki z salonu
 
Cytat:

Napisał seal2000 (Post 3036151)
Wczoraj z okazji dni otwartych dawali 6200 dodatkowego rabatu na Mk4 TE, z takim rabatem zaczyna lepiej to wygladac. A na zywo nowy Focus wyglada rewelacyjnie

P.S. Gratuluje Autorowi watku zakupu, daj znac za jakis czas jak sie auto spisuje.


Ja juz pisalem ze dostalem 18500 zl rabatu :D Ale faktycznie cena auta byla wieksza niz cena wersji TE ;p

Hansolo 30-09-2018 20:17

Odp: odbiór nówki z salonu
 
Co do CD to rzeczywiście chyba odchodzi do lamusa w autach, choć jakość dźwięku z MP3 a CD to jest różnica na korzyść CD, zauważalna nawet w " zdecydowanie nieaudiofilskim " nagłośnieniu mojego Fordolota. Dobrze, że nadeszły czasy że internet w telefonach jest praktycznie nielimitowany i nie kosztuje wiele, co pozwala na korzystanie z wielu udogodnień.
Tak z ciekawości. W najnowszym Focusie dalej są wskazówki w zegarach analogowe, czy już wyświetlane cyfrowo ?

boncio 01-10-2018 14:17

Odp: odbiór nówki z salonu
 
Analogowe. Ekran komputera jest taki jak w mk3, czy nowej Fieście.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.