Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   najazd/kanał w Krakowie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=178969)

miodusp 28-03-2013 08:44

najazd/kanał w Krakowie
 
Cześć, szukałem na forum, ale nie znalazłem tematu: czy znacie w Krakowie jakiś ogólnodostępny najazd lub kanał do drobnych robótek przy samochodziku?

wrzoch 29-03-2013 11:40

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Cytat:

Napisał miodusp (Post 1985498)
Cześć, szukałem na forum, ale nie znalazłem tematu: czy znacie w Krakowie jakiś ogólnodostępny najazd lub kanał do drobnych robótek przy samochodziku?

Nie wiem czy dla Ciebie Nowa Huta to jeszcze Kraków, ale na ulicy Okulickiego jadąc od Bora Komorowskiego (od Lidla) po lewej stronie za wiaduktem, który prowadzi do Ronda Piastów jest taki mały warsztat, chyb wulkanizacją się zajmuje, który ma najazd (tak to się chyba nazywa) przed płotem. Kiedyś się gościa pytałem, coś wspominał o symbolicznej opłacie, ale na drobną krótką naprawę, to może i za friko by wpuścił.

Wygląda nawet porządnie, rzadko tam jeżdżę, ale zawsze jak jechałem, to stał pusty.

miodusp 29-03-2013 16:36

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Dzięki, na pewno sprawdzę, Nowa Huta jak najbardziej wchodzi w grę, gorzej by było z np. Bronowicami, ale gdyby trzeba było to i tam bym się przejechał. Chodzi mi o drobne sprawy jak wymiana oleju itp. rzeczy. Teoretycznie można na kobyłki go postawić, ale raz że ich nie mam, a dwa to niezbyt wygodnie raczej ;)

Delwazon 29-03-2013 18:17

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Nie wiem jak z opłatą,czasem itd itp ale ostatnio przejeżdżałem przez Skawinę i zauważyłem szyld dotyczący miejsca warsztatowego do wynajęcia z kompletem narzędzi itd. Jeśli cena byłaby znośna lub negocjowalna zawsze można się umówić w dwie-trzy osoby ubić trochę z ceny i robić robić i jeszcze raz robić. Mam na myśli współpracę na zasadzie Ty mi np zaciski a ja Tobie wydech itd. W każdym razie jeśli cena byłaby znośna to i opcji jest dość trochę.
To tak BTW żeby nie zakładać nowego tematu... :)

thomas77 30-03-2013 11:21

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Ten warsztat na Skawinę ja lecisz takie mniej wiecęj ma ceny:
Stanowisko 15 zł/h każda następna 10zł
Stanowisko z podnośnikiem 20zł/h za każdą następną 15 zł
Stanowisko z Winda 30zł/h za każdą następną 25zł
Stanowiska wyposażone w narzędzia (za te też trzeba zapłacić)

Jednak wydaje mi się, że jest to ciekawa opcja dla kogoś kto będzie chciał zrobić coś w swoim aucie.
A do tej pracy nie ma warunków lub odpowiednich narzędzi.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kokol2 27-03-2017 10:43

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Darmowy najazd - kanał jest aktualnie na końcu parkingu pod GUP przy ul. Wąwozowej :)

dzidek2 28-03-2017 16:47

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Darmowy najazd jest też przy nowej estakadzie tramwajowej lipska wielicka wjazd od wielickiej w ul.Dworcową

kocur 28-03-2017 17:27

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
I kiedyś był kanał koło Centralnej obok (nie wiem czy jeszcze działa) warsztat regenerujący maglownice

sewenpamp 28-03-2017 20:18

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Cytat:

Napisał miodusp (Post 1985498)
... ogólnodostępny najazd lub kanał do drobnych robótek ....

Sie ma kumpel w okolicy NH jeździ na jakiś kanał przy stacji paliw jutro go spytam gdzie dokładnie i Ci odpisze.
Pozdro.

sewenpamp 29-03-2017 13:19

Odp: najazd/kanał w Krakowie
 
Adres to Ujastek 11 przy myjni czysto.pl.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.