Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=254395)

mowski 24-11-2016 18:45

gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
Witam wszystkich.
To moj pierwszy post. Stałem sie mam nadzieje szczesliwym posiadaczem mondeo mk4 2.0 duratec z 2007 roku.Poczytałem troche na forum i wiem ze najwazniejszy jest montaz dlatego bylbym wdzieczny gdyby ktos polecil mi miejsce gdzie moglbym zalozyc instalacje.Mieszkam w Mińsku Maz. a tu fachowcy są nie najlepsi.Moze ktos montował w okolicy i jest zadowolony z montazu?
Bede wdzieczny za podpowiedzi.

mottom 25-11-2016 10:40

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w Warszawie jest kilku polecanych monterów (namiary znajdziesz na forum lpg). Ja do jednego samochodu montowałem u Arka z Auto-Dakar na Mechaników 9, były drobne problemy, ale ogólnie polecam.

salom 25-11-2016 12:26

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
W Celestynowie, w budynku Straży Pożarnej, w soboty nie czynny, tam wszystko gazuję i serwisuję.
Tel znajdż w internecie, umów się na montaż, zakładają tylko instalację ich, ale taką, jaką chcesz.

lorde 25-11-2016 12:40

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
podepnę się pod dyskusję :) kogo w Warszawie polecacie? kompletnie nie wiem jak się zabrać za ten temat, jak szukałam na tym lpg-forum to nic nie rozumiem

Struna 25-11-2016 13:45

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
Klinika LPG, autowojownicy.pl, Auto-Dakar

mowski 25-11-2016 14:01

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
Dzieki za sugestie.Mottom jak byly problemy to ich ominę nie mam ochoty jezdzic na poprawki.

lorde 25-11-2016 14:25

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
Cytat:

Napisał Struna (Post 2700364)
Klinika LPG, autowojownicy.pl, Auto-Dakar

kolejność przypadkowa, czy w tej kolejności sprawdzać?

Struna 25-11-2016 14:59

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
Przypadkowa

mottom 25-11-2016 15:50

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] instalację montowałem w Megane II kombi, tam jest wnęka na koło zapasowe nachylona pod dużym kątem. Pierwsze próby były z montażem butli pod kątem, bezpośrednio we wnęce. Jednak to się nie sprawdziło. Są problemy z wypaleniem gazu "do końca". Podczas spokojnej jazdy gaz jest w najniższym miejscu, czyli bliżej środka samochodu. Przy przyspieszaniu gaz przesuwa się na tył zbiornika (bliżej zderzaka). W takiej konfiguracji za wcześnie przerzuca na benzynę albo podczas przyspieszania jeżeli wielozawór jest z przodu samochodu albo podczas spokojnej jazdy, gdy wielozawór jest przy zderzaku. Poprawne rozwiązanie to wypoziomowanie butli na stelażu i montaż wielozaworu przy zderzaku.

mowski 29-11-2016 15:04

Odp: gdzie zamontowac gaz mondeo mk4 mińsk maz-warszawa
 
Oddałem dzis samochod specom z DAM auto gaz wawa:one:znalazlem ich przez neta maja dobre opinie i krotkie terminy...zobaczymy co z tego bedzie...pochwale sie na forum po wszystkim.
Zaproponowali mi staga qbox.kme silver i baracudy za 2900 z wlewem pod klapką.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.