Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=291360)

SMOK 24-01-2019 12:24

Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
WItam,

Jak w temacie... czy moglibyście polecić warsztaty okolice Warszawy lub Poznania gdzie profesjonalnie dostosowano wasze Edge do unijnych wymogów?? jakie to koszty?

dzieki pozdrawiam

leszcz 24-01-2019 15:22

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
Cytat:

Napisał SMOK (Post 3085219)
Edge do unijnych wymogów?? jakie to koszty?

jak ma być tak jak ma być w EU to = wymiana lamp na Europejskie

A robią tak : przeróbka lamp tylnych na takie z pomarańczowym kierunkiem + przeciwmgielny + zakodowanie tego
wyprogramowanie pozycji z kierunku w przedniej lampie . No i nie robi się przeróbki przedniej lampy wiec zostają symetryczne .
Co to warsztatu który robi pro lampy to CYBERTEK w Czapurach koło Puszczykowa i u mnie w okolicy też jest kolega co robi dobrze te lampy ;) . Możesz ogarnąć to wysyłkowo w obu przypadkach

SMOK 25-01-2019 12:38

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
dzieki:)
Co do kierunków... w wersji US SPORT są już pomarańczowe...czy trzeba je "kodować"? czy coś?
Przeciwmgielny to w lampie czy w zderzaku??
Przednie chce wymienić całe na LED EU...czy występują jakieś techniczne ograniczenia przy takiej zamiance??


Widze że zajmujesz sie trochę elektroniką... możesz powiedzieć czy oprócz zmiany języka w SYNC3, zmiany miles na km i przeprogramowanie navi to trzeba coś jeszcze ogarniać??? jestem często w okolicy...Ile czasu to zajmuje u Ciebie i jakie to koszty?...możesz na PRIV jakby co

vtec 25-01-2019 16:47

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
wszystkie tu poruszone tematy są dziale Edge w kilku wątkach.
trudno użyć opcji "szukaj"

SMOK 26-01-2019 09:15

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
Cytat:

Napisał SMOK (Post 3085219)
WItam,

Jak w temacie... czy moglibyście polecić warsztaty okolice Warszawy lub Poznania gdzie profesjonalnie dostosowano wasze Edge do unijnych wymogów?? jakie to koszty?

dzieki pozdrawiam

to jest tematem wątku panie kolego...a że kolega Leszcz ma wiedze to sie dopytuje szczegółów. Mimo iż czytałem te wszystkie wątki nie mam pewności.

vtec 26-01-2019 09:42

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
Cytat:

Napisał SMOK (Post 3086140)
to jest tematem wątku panie kolego...a że kolega Leszcz ma wiedze to sie dopytuje szczegółów. Mimo iż czytałem te wszystkie wątki nie mam pewności.

niby tak, ale przeglądając wątek Edga, było co najmniej kilku użytkowników z podpisami w postach, którzy garną się tym tematem. w necie jest też tego co nie miara.
W Wawie nikogo na razie takiego nie ma, co by komplet ogarnął.

SMOK 26-01-2019 20:41

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
W abscar odpisali mi że kompleksowo mogą wszystko zrobić od swateł i airbagów po blacharke (mają rzetelnych podwykonawców) :) niestety nie chcieli sie pochwalić kosztami poszczególnych napraw...ale wiadomo co innego pisać a co innego zrobić... tak wiec szukam sprawdzonych alternatyw...

troche zmartwiłeś mnie tym ze w wawie nie ma nikogo kto by to ogarnął na jednym zamachem...czyli pozostaje niestety wysyłka narazie...może jestem staroświecki ale ja lubie zawieżć, zobaczyć gębe w jakich warunkach jegomość pracuje...

vtec 26-01-2019 21:41

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
Cytat:

Napisał SMOK (Post 3086440)
czyli pozostaje niestety wysyłka narazie.....

wysyłkę czego masz na myśli? chyba wystrzelonych airbagów i modułu airbag? co chcesz jeszcze wysyłać, bo nie bardzo rozumiem?

SMOK 28-01-2019 11:15

Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3085310)
Co to warsztatu który robi pro lampy to CYBERTEK w Czapurach koło Puszczykowa i u mnie w okolicy też jest kolega co robi dobrze te lampy ;) . Możesz ogarnąć to wysyłkowo w obu przypadkach

miałem na myśli to co kolega wyżej napisał

rataj1986 29-08-2021 18:42

Przeróbka lamp tylnych
 
Witam wszystkich mam pytanie czy da się przerobić lampy tylne po lift z wersji sel na titanium bo sa takie same wizualnie ale w wersji titanium świeci większa ilość led i jeśli można to ogarnąć bez wymiany całych lamp proszę o polecenie jakiegoś warsztatu :?::?:

Aktualizacja lamp się nie da przerobić bo brak dostępnych części ��

Ale mam kolejne pytanie czy ktoś ogarną już światło przeciwmgielne tak żeby było w miarę oryginalnie w wersji USA bez konieczności wymiany zderzaka za duży koszt �� bo gdzieś wyżej czytałem że światło ma inny wymiar niż odblask w USA ? I pytanie jest takie czy da się to jakoś przerobić ? Adoptować zderzak USA pod światło przeciwmgielne eu ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.