Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Polecane Warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=45453)

marwyk 07-06-2008 20:01

Polecane Warsztaty

Proszę tu wpisywać warsztaty w których naprawiacie swoje auta i jesteście zadowolenie z obsługi i poziomu naprawy.
Wpisujcie imie , nazwisko ew. nazwa, dokładny adres w czym sie specjalizuje oraz ew. krótkie uwagi

Jeszcze raz proszę nie prowadźcie tu dyskusji, tylko dane i uwagi.
Jeśli ktoś chce coś omówić to założyć osobny wątek i tam odpowiadać.
Jeśli są jakieś uwagi lub podejrzenie co do nie prawdziwości to pisać do moderatora.

Dyskusja tylko zaciemni wątek, dziekuje

poll 07-06-2008 21:13

Re: Polecane Warsztaty

No zobaczymy gdzie są naciągacze ! A gdzie ludzie z talentem !

plastuś 08-06-2008 11:21

Polecam!!!
Pan Tomasz Kowalski-Mlądz pod Warszawą.
Bardzo solidny człowiek a przy tym niedrogi.mogę go z całą odpowiedzialnoscią polecić ludziom z warszawy i okolic.jedyna wada tego warszatu to dlugie terminy oczekiwania na wizytę (około tygodnia), ale jest to następstwo bardzo dobrej renomy tego warsztatu.jesli ktos się skusi to wyślę komorke na priva.

poll 09-06-2008 22:22

W Koszalinie mam pewny warsztat elektronik od samochodów pierwsza klasa potrafi wiele a nawet więcej ! Jak coś mogę dać nr tel. Jest jeszcze jeden bardzo dobry specjalizuje się VW Galax . Mam też gościa od Forda wie chyba wszystko !

rciechan 10-06-2008 08:35

A nie mozna od razu podawac dokladnych namiarow z nr telefonu? Bo jak dla mnie takie info: "znam dobry warsztat ale dane to podam dopiero jak ktos mnie zapyta" to troche bez sensu. Kilka razy bylem juz w sytuacji, ze potrzebowalem dobrego warsztatu naprawde na szybko i wtedy takie posty do niczego sie nie przydaly, a jak juz do kogos napisalem z prosba o kontakt to najczesciej dostawalem odpowiedz jak juz dawno bylo po wszystkim - wystarczy, ze komus samochod popsuje sie w trasie, w obcym miescie.

Panowie i Panie, tak wiec prosba - jesli macie namiary na dobre warsztaty to moze jakas jednolita forma informacji (oczywiscie jesli znane i dostepne), np:

Imie i nazwisko, nazwa
W czym sie specjalizuje dany warsztat
adres
nr tel.
strona www

i mozna jeszcze ewentualnie zamiescic krotki opis wlasnego przypadku lub dlaczego polecamy itp.

skbart 11-06-2008 11:02

Popieram, proponuję żeby moderator wywalił zbędne posty i przeredagował te które są zadługie i skupił się tylko na szczegółowych informacjach:

Imie i nazwisko, nazwa: MIK servis
W czym sie specjalizuje dany warsztat: Ford, VW Group oraz wszystkie inne normalne samochody, dodatkowo serwis klimatyzacji
adres: ul. Tatarska 2/4 Warszawa
nr tel. 502-540-634

Uczciwość, wiedza, umiejętność przyznania się do błędu, cena!!!! POLECAM !!!!
Naprawiam tam samochody od 10 lat i nigdy się nie zawiodłem.

rz 12-06-2008 01:05

Imie i nazwisko, nazwa - CAROS
W czym sie specjalizuje dany warsztat - Ford (dawniej autoryzowany serwis)
adres - Warsztatowa 11, 53-014 Wrocław
nr tel. - 71 3399888
strona www - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kolesie znaja sie na rzeczy. Za kazdym razem naprawiali usterke. Ceny niewygorowane.

lion 15-06-2008 15:46

Imie i nazwisko, nazwa: ASB Płocheć
W czym sie specjalizuje dany warsztat: automatyczne skrzynie biegów
adres: 21-002 Jastków koło Lublina, Panieńszczyzna 8
nr tel. 81 502 01 66
strona www: http://plochec.com/
Jedyny godny polecenia warsztat w okolicach Lubluina.

Imie i nazwisko, nazwa: Krzysztof Jankowski
W czym sie specjalizuje dany warsztat: silniki, wały itp (bez osprzętu)
adres: Lublin, Wiejska (nie pamietam numeru, ale jest tablica z ogloszeniem przy bramie)
nr tel. 509-232-193
Specjalista od silników (mechanik). Robota perfekcyjna.
Inne naprawy (paski, klocki, wydech) nie warto zglaszać - zrobione aby jak.

rafiraptor 27-06-2008 09:26

Pomysł dobry, tylko co jeśli wykorzystają to właściciele takich warsztatów jako darmową reklamę? I to tacy, którym "nie idzie" ? Proponuję weryfikować wszystkie informacje tutaj zawarte. A więc jeśli ktoś skorzystał z polecanego warsztatu-niech o tym napisze, potwierdzi, zaświadczy. Ryzyko będzie wtedy mniejsze tyle, że pewnie zrobi się trochę bałaganu, więc może jakiś ranking, punktacja-sam nie wiem...

poll 27-06-2008 20:53

Myślę że jeśli pisze się o jakimś warsztacie to znaczy że wart jest tego żeby go polecić to samo z partaczami którzy biją kasę :fcp7 Nie chodzi tu o reklamę myślę że bardziej o fachowców którzy się znają na robocie :fcp7 i wiedzą co robią :fcp7

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:42.