Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=294772)

lukbin 14-06-2019 21:04

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
To nie jest aż taka roznica

AdoKrycha007 14-06-2019 21:07

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
ewidentnie widać, że im bardziej wypasiona wersja, to idzie na przód kolejki.

legut_87 14-06-2019 21:27

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Brałem Titanium Business kombi A8 182KM ze wszystkim oprócz dach panoramiczny, ale jakoś od 3 miesięcy nie widzę go z przodu kolejki :-)

weuek 14-06-2019 21:36

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Cytat:

Napisał AdoKrycha007 (Post 3142684)
Od 2000 r jeżdże prywatnie Focusami z salonu po kolei - żaden mnie nie zawiódł, bezawaryjne auta. Dlatego chcę zostać przy Foce.

Czyli niczego innego nie znasz i się boisz zmiany/nie wiesz, że jest inny świat. Rozumiem.

lukbin 14-06-2019 21:37

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Cytat:

Napisał legut_87 (Post 3142805)
Brałem Titanium Business kombi A8 182KM ze wszystkim oprócz dach panoramiczny, ale jakoś od 3 miesięcy nie widzę go z przodu kolejki :-)

Jak już brałeś wszystko to szkoda trochę tego dachu :P tak naprawdę to ciekawe w czym jest problem, że jedni mają szybciej, a drudzy czekają. Potrafię zrozumieć, że moje auto jest standardowe: 1.5 150 km skrzynia manualna, titanium z parking; winter; design 1 i można dłużej czekać bo jest multum zamówień takiej konfiguracji. Ale u ciebie?!
Twój przypadek obala teorie z 1.5 150km i manualną skrzynią.

Fiesta Mk8 ST Line 14-06-2019 22:10

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Cytat:

Napisał AdoKrycha007 (Post 3142791)
Active jest droższy :)

To czemu mój Active został odwołany? 1.5 150, A8 business + większość dodatków z katalogu. Cena katalogowa ponad 145k...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

AdoKrycha007 14-06-2019 22:27

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 3142809)
Czyli niczego innego nie znasz i się boisz zmiany/nie wiesz, że jest inny świat. Rozumiem.

Hahaha.. napisałem o prywatnych autach. Jeździłem przez ostatnie 20 lat w firmie jakimś tuzinem innych marek i modeli, niższej i wyższej klasy niż Focus. Ale lepszego kompakta od Focusa nie znalazłem do tej pory. Gdyby mnie było stać, to bym poszedł w Mondeo, ale za taki hajs kupować teraz konstrukcyjne auto sprzed paru lat, to nie. Jak kupowałem Fokę MK3, to tak. Dziś za późno na obecne Mondeo, zresztą najeździłem się w firmie, więc fun byłby mniejszy.

Bump:
Cytat:

Napisał Fiesta Mk8 ST Line (Post 3142821)
To czemu mój Active został odwołany? 1.5 150, A8 business + większość dodatków z katalogu. Cena katalogowa ponad 145k...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Bo automat! Manuala byś pewnie dostał - kilka osób już tu pisało o Active z manualami i odbierają. W automacie to teraz nawet przy dieslach robią problem z produkcją.

piotrc87 14-06-2019 22:37

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
To jeszcze aktualizacja mojego poprzedniego posta - Active ktorego odbieram w czerwcu to właśnie automat, w benzynie, wersja kombi z kilkoma dodatkami (LEDy, pakiety comfort, parking, winter, przyciemniane szyby, kolor ruby red i jakies mniejsze dodatki). Zamówiony 25 kwietnia.

Tak wiec nie wiem od czego to wszystko zależy:)

dziedzic 15-06-2019 07:22

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Mi dealer powiedział, że to wszystko zależy od nadania priorytetu przez zamawiającego. Trzeba podobno dobrze poklikać w systemie zamówień żeby samochód był szybciej. Jeśli jest wersja w popularnej konfiguracji to nie każdy dealer nadaje priorytet bo jak klient zrezygnuje to łatwo ją sprzedać. Wolą nadać priorytet tym samochodom, które stałyby na placu dłużej i tylko by na nich stracili. Im mniejszy zarobek na samochodzie tym wyższy priorytet bo większe jest ryzyko straty.

lukbin 15-06-2019 08:29

Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.
 
Cytat:

Napisał piotrc87 (Post 3142829)
To jeszcze aktualizacja mojego poprzedniego posta - Active ktorego odbieram w czerwcu to właśnie automat, w benzynie, wersja kombi z kilkoma dodatkami (LEDy, pakiety comfort, parking, winter, przyciemniane szyby, kolor ruby red i jakies mniejsze dodatki). Zamówiony 25 kwietnia.

Może była sytuacja, że auto było wcześnie zamówione na plac i akurat się wpasowałeś w zamówienie.
Mój kolega miał taką sytuację ale z Mercedesem. Auto było zamówione wcześniej przez dealera. On mógł tylko sobie wybrać kolor i jakieś drobne elementu ale już silnika nie mógł zmienić. To są tylko moje przypuszczenia. Albo jest tak jak kolega wyżej napisał, że handlowiec jest obrotny i nada większy priorytet.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.