Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Geometria-Kraków (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=74184)

wiciu_p 12-07-2009 15:59

Geometria-Kraków
 
Czesc, szukalem na forum jednak nic specjalnego nie znalazlem, jesli istnieje prosze o podeslanie linka. Sprawa ogolnie jest prosta, musze ustawic zbieznosc w moim mondku, i tu pytanie do Was drodzy forumowicze jaki zaklad polecacie na taka robote? Zalezy mi zeby bylo to zrobione fachowo, cenowo w granicach rozsadku. Myslalem nad Feu-Vert`em ale nie jestem przekonany do tych hipermakretowych serwisow samochodwych, pozatym z tym szczegolnym mam nie do konca przyjemne wspomnienia... Czekam na wasze sugestie
Z gory dzieki
Pozdrawiam

Pinki 12-07-2009 22:14

Odp: Geometria-Kraków
 
Ja ustawiam w firmie Autokomputer na Siewnej
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jest tam stacja diagnostyczna też, cena za geometrie chyba 60 zł
Kiedyś ustawiałem też na przeciwko kwp na mogilskiej za starym CPN w budynku gromady ale gość taki gburowato-cwaniakowaty nieco i trochę droższy ale naprawdę umie to robić i na prawdę jest dobry i daje kolorowy wydruk gzie w AK tylko czarno-biały

Ja jednak zostaje przy Siewniej

Struna 13-07-2009 10:30

Odp: Geometria-Kraków
 
ja robię na centralnej - poprawiali mi po tym czymś koło s&s motorcraft, Ci to mi trzy razy spieprzyli a o reklamacji u nich to nawet nie ma co pytać - złamasy jedne.

A na centralnej koleś ma ogromne doświadczenie i ustawił mi tak jak chciałem ( w stronę agresywnej jazdy więc nieco w plusie - choć oczywiście norma auta podaje nieco inaczej, ale sam tak chciałem )

heko 13-07-2009 12:54

Odp: Geometria-Kraków
 
...zdecydowanie polecam na Makuszyńskiego 9...obok Goduli...komputerowo...50 zł.
...dokładni i fachowi...tel. 644 18 80

Struna 13-07-2009 13:06

Odp: Geometria-Kraków
 
tak a'propos komputerowo - mnie akurat komputerowo to trzy razy spieprzyli, za to na optykę od kopa idealnie.

Także nie zawsze komputerowo oznacza dobrze czy lepiej. Szczególnie dotyczy to aut starszych.

wiciu_p 16-07-2009 18:42

Odp: Geometria-Kraków
 
to teraz juz sam nie wiem gdzie mam jechac hehe:) na cos trzeba sie zdecydowac

PS. Struna moglbys dokladniejszy namiar mi dac na ta centralna?

Struna 16-07-2009 19:55

Odp: Geometria-Kraków
 
pomyłka, nie centralna tylko sołtysowska ( ta sama okolica )

"Stanek Auto Service" 31-589 Kraków ul. Sołtysowska 43
* specjalistyczny serwis zawieszeń
* geometria kół przednich i tylnych
* wszystkie typy samochodów

tel. 644 96 13

maureliusz 25-08-2009 20:56

GEOMETRIA - kraków
 
Nowe pytanko. Planuję zmienić cztery kapcie i chciałbym też ustawić zbieżność, żeby się nie skończyło jak z obecnymi oponami - poprzedni właściciel trochę przespał temat. Pytanko, gdzie najlepiej w Krakowie (i okolice) ustawić geometrię w Focusie MK2 - ASO czy może coś innego?

Schem 12-10-2009 07:18

Odp: GEOMETRIA - kraków
 
I co... znalazłeś?
Bo i ja szukam po wymianie wahacza... cenę w ASO znam... i szukam taniej :)

A najlepiej Wieliczka i okolice, albo południe Krakowa, żebym mógł po pracy podjechać... bo w Hucie to mogę być na 17.00 najwcześniej

Schem 12-10-2009 12:09

Odp: GEOMETRIA - kraków
 
No.. cena lepsza... ale też drugi koniec miasta...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.