Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą??? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=116266)

sseba79 02-12-2010 11:41

najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
Witam panowie - Chciałem poruszyć temat na temat zabezpieczeń naszych samochodów przed nie odpowiednimi osobami czyli złodziei.Jestem w trakcie szukania jakiegoś dobrego zabezpieczenia jest wiele ich.Nie wiadomo który byłby najbardziej skuteczny i najlepszy.Więc czy byście mogli doradzić coś od siebie. :569:Śliczne dzięki za informacje

Biperek 02-12-2010 12:09

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
Też mi chodzi po głowie coś dodatkowego i niefabrycznego. Zastanawiałem się nad zastosowaniem blokady na któryś obwód z brelokiem zbliżeniowym. Co koledzy na to? Co najlepiej odcinać w silniku TDCi ?

Lelon 02-12-2010 12:20

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
AutoCasco

rojber 02-12-2010 14:18

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
Ja mam założony kontaktron magnetyczny. Elektryk przykleił mi go pod jeden z plasików i przy każdym przekręceniu kluczykiem musi w tym m-cu znajdować się magnes. Całość kosztowała mnie flaszkę za robotę i jeden przekaźnik, bo niepotrzebny kontaktron znalazłem u mnie w firmie...
pozdroffffka

SMUTNYINDYK 02-12-2010 15:39

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
Z tego co słyszałem to w zaszłym roku w Polsce nie ukradziono ani jednego C-MAXA.

sseba79 03-12-2010 04:32

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
Słyszałem o pewnym zabezpieczeniu.Kierowca posiada przy sobie kartę lub bransoletkę.Jak odejdziesz od samochodu na jakąś odległość to złodziej nie odpali samochodu ale jak to dokładnie działa nie wiem .By trzeba było poszukać opis czegoś takiego w necie.

mouzes 03-12-2010 10:14

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
ja wiem jedno. Samoróbki działają lepiej niż najlepsze alarmy, bo każda z nich zrobiona jest inaczej i nie ma wśród nich powtarzalności [[;

Z drugiej jednak strony, jak to już ktoś wcześniej napisał, najlepszym zabezpieczeniem jest,było i będzie Auto Casco.

Snajper_881 03-12-2010 10:24

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
Zastanawiam się nad GPS.

Szejk.Ahmed 03-12-2010 10:47

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
blokada skrzyni biegów ale najlepsze jest AC:one:

wrzoch 03-12-2010 22:41

Odp: najlepsze zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą???
 
Cytat:

Napisał Snajper_881 (Post 1551408)
Zastanawiam się nad GPS.

I co Ci da GPS - zajumają Ci samochód i będziesz wiedział gdzie go trzymają?
I co Policję na nich naślesz? Sam pojedziesz po "odbiór" tego co twoje, ewentualnie zwołasz ekipę? Chyba, że ktoś jeszcze korzysta z Twojego samochodu i chcesz wiedzieć dokąd zmierza, kiedy Ciebie z tą osobą nie ma.

Znam osobę, której spod kościoła buchnęli samochód, w biały dzień. Ludzie przechodzili, myśleli, że źle zaparkował i go odholowują, jeszcze kibicowali lawecie, nikt się nie zainteresował.

W takim przypadku może rzeczywiście przydałby się GPS, ale zazwyczaj samochody nie są podprowadzane na lawetach, ale odpalane po prostu odjeżdżają w siną dal.

Ja osobiście wolałbym, żeby mój samochód został tam gdzie stał, niż miałbym wiedzieć gdzie on jest i nie byłoby to miejsce, w którym go zostawiłem ostatnio.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.