Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Ryglowanie drzwi a moduł komfort (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=160641)

spinaczcool 27-06-2012 20:17

Ryglowanie drzwi a moduł komfort
 
Witam
Jest to mój pierwszy post i z góry przepraszam, że od razu z problemem a nie poradą :)

Kilka dni temu zakupiłem ślicznego Mondeo MK3 z 2003 roku 2.0 TDCI 130 KM, w którym mam zamontowany moduł komfort, polegający na zamykaniu okien przy dłuższym przytrzymaniu guzika zamknięcia drzwi na pilocie. Mondek posiada też możliwość ryglowania drzwi przy dwukrotnym kliknięciu guzika zamykania.
Pytanie:
Czy można połączyć te dwie funkcje?
czy przy ryglowaniu mogą domykać się otwarte szyby?(oczywiście sensownie żeby silników nie spalić)
czy ma ktoś taki projekt albo instrukcję chyba, że wystarczy tylko to jakoś zaprogramować?
Nie mam modelu GEM'a (nie rozbierałem tego auta jeszcze i nie wiem czy to ma znaczenie)

setaszi 27-06-2012 20:32

Odp: Ryglowanie drzwi a moduł komfort
 
napewno masz taką funkcje w swoim mondku , wystarczy poszukać na forum albo poczytać instrukcje obsługi auta

spinaczcool 27-06-2012 20:34

Odp: Ryglowanie drzwi a moduł komfort
 
Cytat:

Napisał setaszi (Post 1845798)
napewno masz taką funkcje w swoim mondku , wystarczy poszukać na forum albo poczytać instrukcje obsługi auta

instrukcja po niemiecku :) na forum szukałem i nie wiem czy moje umiejętności w przeszukiwaniu forum są słabe czy takiego tematu po prostu nie ma. Proszę o link do instrukcji jeśli takową posiadasz

setaszi 27-06-2012 20:40

Odp: Ryglowanie drzwi a moduł komfort
 
myślę ze wystarczy przytrzymać dłużej to drugie kliknięcie auto się zarygluje i domknie szyby tak jest w moim mondeo

spinaczcool 27-06-2012 20:42

Odp: Ryglowanie drzwi a moduł komfort
 
Cytat:

Napisał setaszi (Post 1845807)
myślę ze wystarczy przytrzymać dłużej to drugie kliknięcie auto się zarygluje i domknie szyby tak jest w moim mondeo

nie zrozumiałeś mojego problemu, nie chce przytrzymywać guzika, tylko przy zaryglowaniu czyli podwójnym kliknięciu żeby samochód i zaryglował drzwi i zamkną otwarte szyby

Wojtek 27-06-2012 20:46

Odp: Ryglowanie drzwi a moduł komfort
 
spinaczcool , proszę poczytać ten temat : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Na Forum mamy zasadę , że nie dublujemy tematów.

Pozdrawiam
Wojtek.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.