Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Gadżety (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=186)
-   -   Koszulki z logo klubowym - Dyskusja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=179820)

hirotaro 09-04-2013 11:00

Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
Witajcie, wpadł mi do głowy pomysł żeby zorganizować akcję koszulkową z logo klubowym. Pisałem już do Jacka o zgodę na wykorzystanie logo i teraz czekam na odpowiedź. W tym samym czasie zacząłem pytać u dostawców o ceny takowych koszulek i tak:
Koszulka z logo FCP
przód: małe logo na piersi (sercu)
tył: duże logo na środku pleców (ramiona 30x20cm)
Kolor biały lub niebieski, logo nadrukowane.
Do zamówienie musilibyśmy zdecydować się na jeden kolor, koszt białych 17zł, niebieska 19zł + koszta późniejszych wysyłek. Cena jaką udało mi się załatwić jest przy minimum bodajże 100szt.
Jeśli Jacek wyrazi zgdę na wykorzystanie logo zamówię najpierw 2 sztuki żeby zobaczyć jak o wszystko wygląda w realu i żeby pokazać wam na foto jak to wyszło.

Pytanie moje co wy na to drodzy forumowicze????

Przypominam że to tylko pomysł którym mogę się zająć jeśli Jacek wyrazi zgodę na wykorzystanie klubowego logo i będą chętni.

KasmarCK 09-04-2013 11:14

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
Jestem za, fajny pomysł :> Idzie wiosna, idzie lato prezentuj klate w koszulce z forda emblematem... :wink:

winmajor 09-04-2013 12:54

To tak technicznie, fajnie jakby z przodu pojawil sie tez nick np. w srodku. Taki przod mielismy w strefie lodzkiej. To czasem BARDZO pomaga w orientacji ;)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

hirotaro 09-04-2013 13:01

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
myślałem o tym pod logo umieścić, muszę dopytać ile by kosztowało dodatkowo jak by były spersonalizowane

mariusz gorzów 09-04-2013 15:16

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
Jak coś to był bym chętny na koszulkę chociaż godnie będziemy reprezentować klub i szerzyć jego horyzonty

marekb990 09-04-2013 15:31

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
Wziąłbym dwie minimum :D

Lucek 09-04-2013 16:21

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
JAK PRZEDMÓWCA DWIE MINIMUM mam nadzieje że materiał z jakiego będą wykonane koszulki będzie godzien loga forda oraz ich użytkowników.:p

lol500 09-04-2013 16:48

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
Ja równiez piszę sie na jedna niebieską i jedną białą.
A z tym nickiem dosatkowo to mysle ze nie jet to trafny pomysł. Myslę ze wystarczy samo logo. No ale to nie ode mnie zalezy;p

hirotaro 09-04-2013 16:52

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
Jak pisalem, jesli Jacek dam mi zielone swiatlo to zaczne dzialac, najpierw 2 na probe jedna biala jedna niebieska i pozniej ewentualna lista i lecimy przypomne ze cena jest za minimum 100szt i ze jest to tylko propozycja co i za ile moge zorganizowac

PRZEMEK 09-04-2013 17:33

Odp: Koszulki z logo klubowym - Dyskusja
 
Hiro a gdzie pytałeś jeśli to nie tajemnica, bo ja znalazłem 2 interesujące linki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.