Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Przeróbka tylnych szyb na elektryczne jak to zrobić ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=188208)

bejmen 09-06-2009 08:53

czy ktoś próbował zakładac elektryczne szyby do tyłu ?
 
Witam c max -wców ,czy ktoś próbował zakładac elektryczne szyby do tyłu.Ja kupiłem całą (blache) zamontowałem i nic szyby nie drgneły,tylko się narobiłem.czy komuś to się udało?jak tak to w jaki sposób?

Koyot. 09-06-2009 13:42

Odp: elektyczne szyby
 
no a podłączyłes wiązke bo samo założenie blach z podnosnikiem nic Ci nie da

bejmen 09-06-2009 19:44

Cytat:

Napisał Koyot. (Post 1182109)
no a podłączyłes wiązke bo samo założenie blach z podnosnikiem nic Ci nie da

oczywiście wtyczka pasuje.W serwiście twierdza? Ze brak wyprowadzenia z wiązki? i ze bylo by to zbyt proste

Blacha pasuje (jest troche nitowania,)wyczka tez ,jak posładałem podłaczyłem zero reakcji.Serwis twierdzi? ze niema wyprowadzenia z wiązki.

Koyot. 16-06-2009 09:28

Odp: elektyczne szyby
 
mozliwe ze jest wtyczna ale drugie konce tyk przewodow nie sa podpiete do sterownika. moze jest inny sterownik przy 2 i przy 4 szybach i stad nie dziala

Gabrycha 09-07-2009 13:26

Odp: elektyczne szyby
 
na bank wersja 4 szybowa ma inny sterownik niż 2 szybowa (brak guzika blokady szyb tylnych u kierowcy, szyba pasażera nie opada/podnosi na maxa po kliknięciu guzika, brak funkcji otw/zamk szyby z pilota zamka - inny moduł sterujący (comfort))
z dużym prawopodobieństwem można zasugerować że i puszka bezpieczników będzie zubożona o zabezpieczenie obwodów tylnych szyb.
w większości innych spraw związanych z instalacją okazywało się że wiązki przewodów są w pełni wyposażone tylko ich zakończenia nie mają podłaczeń i/lub funkcji w komuterze.
sądzę więc że NIE uda się podłączyć tych szyb do autka w sposób semi-fabryczny, Ale że polacy nie gęsi i na prądzie się znają - na bank uda się to wykonać tak aby dało się tego używać.

danzo 14-04-2010 19:00

Bejmen i udało Ci się uporać z domontowaniem tej elektryki:?:

Czy może któryś z Kolegów przerabiał ten temat:?:

Mam okazje kupić blachy z podnośnikami elektr., okablowaniem i przełącznikami tylnych drzwi plus przyciski na 4 szyby od strony kierowcy - które mają 16 pinową kostkę a u mnie przy 2 szybach elektr. kostka jest 6 pinowa plus druga malutka od lusterek. Pewnie moduł też trzeba będzie wymienić.
Pytanie czy to będzie działać?
Nie wiem czy kupować to czy nie.
Co o tym sądzicie, macie może jakieś sugestie w tym temacie?

marcin261080 19-08-2013 20:39

Przeróbka tylnych szyb na elektryczne jak to zrobić ?
 
Witam

Czy przerabial ktos tylne szyby na elektryczne w roczniku 2004 1.8 benzyna.

Jakies wskazowki, rady, czy szyby i dzwi sa przystosowane do zamontowania mechanizmu?

Dzieki

Przemo17101970 24-04-2016 15:25

Odp: Przeróbka tylnych szyb na elektryczne jak to zrobić ?
 
Witam. I jak wygląda sytuacja z tą przeróbka. Czy jest taka możliwość i co trzeba wymienić?

Przemo17101970 24-04-2016 15:27

Odp: czy ktoś próbował zakładac elektryczne szyby do tyłu ?
 
Witam. Czy ktos juz przerabial u siebie ten temat i może udzielic informacji czy jest to do zrobienia a jesli tak to co trzeba dokladnie zakupic by dzialalo.

Przemo17101970 28-06-2016 21:56

Odp: czy ktoś próbował zakładac elektryczne szyby do tyłu ?
 
Czy moze ktos ma wiedze w przerobieniu elektryki tylnych szyb


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.