Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   [S-Max] Wgniotki w blasze (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=198815)

yooshky 10-02-2014 19:41

[S-Max] Wgniotki w blasze
 
Da się to naprawić najlepiej bez szpachli i malowania? Ewentualnie jaki orientacyjny koszt?
Podobno uszkodzenia powstały przez grad.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam

jugotg 10-02-2014 20:10

Odp: [S-Max] Wgniotki w blasze
 
poszukaj warsztatu który oferuje usuwanie wgnieceń bez lakierowania w swoim mieście. Ceny zaczynają się od 50 zł za jedną wgniotkę.

yooshky 10-02-2014 20:18

Odp: [S-Max] Wgniotki w blasze
 
Spoko, poszukam. Chciałem się dowiedzieć czy to możliwe. Rozumiem, że możliwe. Auto nie jest moje i nie mogę nim podjechać do blacharza, zastanawiam się nad kupnem tego auta.

jugotg 10-02-2014 21:09

Odp: [S-Max] Wgniotki w blasze
 
SO sosnowiec? poszukaj pod Katowicami jest facet co kiedyś mu fotki na maila wyslalem z wgnieceniami i określił się czy da rade i za ile. Nie pamiętam dokładnie kto to był ale wpisując tą frazę w google te 2 lata temu go znalazłem.

yooshky 11-02-2014 06:19

Odp: [S-Max] Wgniotki w blasze
 
Tak Sosnowiec.
Dziękuję za informację. U kilku blacharzy pytałem ale nie chcą podać ceny bez obejrzenia auta. Przynajmniej mam info, że na 99% uda się to usunąć bez malowania i bez śladu.
Auto nie jest moje, jedynie rozważam jego zakup.
Pozdrawiam

fastserv 12-02-2014 13:51

Odp: [S-Max] Wgniotki w blasze
 
To ja powiem, że na 100% da się to usunąć bez szpachlowania i lakierowania. Naprawialiśmy już dużo bardziej "zmielone" samochody po gradobiciu. Nie sugeruj się tylko ceną, popytaj o opinie o konkretnych firmach. Na Śląsku jest tego sporo, szukaj napraw PDR lub pod hasłem bezlakierowe usuwanie wgnieceń.

Robertj 14-02-2014 19:02

Odp: [S-Max] Wgniotki w blasze
 
Naprawiałem swojego fusiona po zeszłorocznym gradobiciu u Dufała w Katowicach. Miałem 96 wgnieceń, koszt samych "dziur" 2800 netto ( 1szt ~ 35 zł brutto), do tego szyba podgrzewana, 3 listwy plastikowe, tylna lampa. Autko zrobione solidnie, kontakt z firmą w porządku, kilka telefonów z ich strony z postępem prac nie mam do czego się przyczepić, nawet dostałem auto zastępcze.
A teraz ciekawostka: ubezpieczyciel przyznał mi ok. 3500 odszkodowania, oddałem na bezgotówkowe, całkowity koszt prawie 6400 zł na częściach z ASO. Dostałem już pełne rozliczenie faktur do wglądu.

mondeo70235 04-03-2014 19:38

Odp: [S-Max] Wgniotki w blasze
 
Katowice ul kolejowa tel 505 532 607 robiłem u nich pare aut są dobrzy polecam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.