Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Przyciemnianie szyb - Wrocław (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=199718)

Zaqqq 24-02-2014 16:30

Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
Witam

Znacie we Wrocławiu jakieś formy które zajmują się przyciemnianiem szyb?? jest ich kilka, ale pomyślałem że może warto zapytać gdzie jechać, albo gdzie nie jechać....

Przyciemnić chce tył klapa, tył drzwi i tylne okienka, w sumie 5 elementów, orientacyjnie jaki to koszt?

muneo 29-03-2014 10:00

W okolicy ul. Opolskiej profesjonalnie i tanio, robiłem u nich 4 auta, tylko trzeba się wcześniej umówić bo pracują na etacie w firmie która się tym zajmuje i kleją po godzinach tel. 504 279 776

lord0george 06-04-2014 09:14

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
ja robiłem swojego mondeo szyba tył, boczne tylnie i boczne przednie u kolesia który też robi sobie dodatkowo po godzinach za 450 pln, nie narzekam (lekko przyciemnione)

loczers 13-05-2014 18:11

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
siemka,

ja przyciemniałem tutaj:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
bardzo fajni chłopacy, młodzi ale dobrze oklejają

ja tam z Mateuszem Popow (współwłaściciel) organizowałem przyciemnianie 2 focusów kombi, mk1 i mk2 po 5 szyb w każdym. oba z przyciemnieniem 12 %.

koszt łączny (zrobiliśmy przyciemnianie w odstępach 5 dni) 800 złociszy, ale wcześniej się umówiliśmy, że pierwsze auto 450 pln a drugie 350 pln, w razie, gdyby komuś się odwidziało. moje auto było jako drugie więc wyszło po 400 złociszy na auto.

zaznaczę, że moje auto chłopak sam oklejał jako drugie w sobotę - zawiozłem auto na 09:00 i odebrałem tego samego dnia około 13:00-13:00.

polecam, choć są we Wrocławiu od niedawna to dają radę (pełen certyfikat).

siero3 14-04-2015 12:10

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
Odświeżam temat. Poleca ktoś jeszcze jakąś firmę we Wrocławiu? Dzwoniłem do [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , przyciemnienie mojego kombi wycenili na 500zł, co sądzicie? Polecacie? Jakieś inne propozycje?
Pozdrawiam

Pako 19-04-2015 22:45

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
kolego robilem ostatnio za 420 zl red glas na paprotnej
ale na legnickiej miedzy wiaduktami jest gosciu co za 300 zrobilby ale termin mial dla mnie odlegly

dodam ze mondek w kombiaku przyciemniane 5 szyb

siero3 12-05-2015 08:43

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
Jeszcze takie pytanie, czy jest konieczny demontaż tapicerki drzwi w celu przyciemnienia szyb?

gmereka 23-07-2015 00:18

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
Cytat:

Napisał Pako (Post 2391011)
kolego robilem ostatnio za 420 zl red glas na paprotnej
ale na legnickiej miedzy wiaduktami jest gosciu co za 300 zrobilby ale termin mial dla mnie odlegly

dodam ze mondek w kombiaku przyciemniane 5 szyb


Witam

Mozesz dac namiary na tego na Legnickiej. Dzieki

kosteg 23-07-2015 08:02

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
Sam jeszcze nie robiłem, jednak kilka znajomych osób poleca:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Mirków - nie jest daleko, więc jako wroc można polecać

Ostatnio wyjechało znajome A4 B5 w kombi z przyciemnionymi 5cioma szybami za 450pln. Jakość bardzo dobra ok 4 roboczogodzin. Dbają o to by wszystko co zostało zdemontowane nadawało się do ponownego założenia co może być istotne :D

Pako 23-07-2015 15:38

Odp: Przyciemnianie szyb - Wrocław
 
wpisz w google przyciemnianie szyb wroclaw legnicka , nie pamietam telefonu bo robilem gdzie indziej


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.