Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Dobry lakiernik we Wrocławiu? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=207675)

Johann91 05-07-2014 17:31

Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Szukam dobrego lakiernika do drobnych ubytków lakieru oraz większych napraw... ktoś poleca jakiegos we Wrocławiu lub bliskich okolicach?

docia31 08-07-2014 11:02

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Witam!!!
auto perfect ul. Grabiszyńska tel.510075777. Sławek właściciel bardzo pilnuje każdej naprawy. Obecnie mojego c-maxa również maluje.Polecam z czystym sercem. Pozdrawiam:)

baxowy 17-07-2014 22:36

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Cytat:

Napisał docia31 (Post 2237968)
Witam!!!
auto perfect ul. Grabiszyńska tel.510075777. Sławek właściciel bardzo pilnuje każdej naprawy. Obecnie mojego c-maxa również maluje.Polecam z czystym sercem. Pozdrawiam:)

Trochę mało postów na polecenia :) Poza tym dopiero maluje, więc efektów nie znasz.

Pozdrawiam:619:

treash 24-10-2014 23:01

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Najlepszy warsztat lakierniczy jaki miałem okazję odwiedzić to na Niedzwiedziej koło Magnoli. Firma rodzinna ojciec i syn, najlepiej rozmawiać z synem. POLECAM !!!
Kontakt do nich 604 952 960 lub 728 930 902, nazwa AUTO-MASTER.

ariss21 27-10-2014 23:37

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
10 lat pracuje w szybach samochodowych i śmiało mogę polecić AUTO GREGOR ul Bardzka Kazimierz Turek ul Bardzka Dąbrowscy ul nyska-Żegiestowska Bochusz ul Śliczna i ASV LIDER Obrońców Poczty Gdańskiej JA pracowałem w Alfie Terenowa teraz w NORDGLASS Robotnicza 40b

lamertom 01-11-2014 10:12

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Cytat:

Napisał ariss21 (Post 2290882)
10 lat pracuje w szybach samochodowych i śmiało mogę polecić AUTO GREGOR ul Bardzka Kazimierz Turek ul Bardzka Dąbrowscy ul nyska-Żegiestowska Bochusz ul Śliczna i ASV LIDER Obrońców Poczty Gdańskiej JA pracowałem w Alfie Terenowa teraz w NORDGLASS Robotnicza 40b

A ja nie polecam /AUTO GREGOR/. Raz u nich byłem. Malowany był cały bok auta wraz z wymianą jednych drzwi. Drzwi zamówione nowe u producenta, przyszły lekko odkształcone (zamknięte lekko odstawały w środkowej części) i takie zostały założone i pomalowane. Uzyskałem informację "takie przyszły i to nie nasza wina". Widać, nie wiedzą co to pasowanie elementów metalowych, sprawdzanie jakości przed montażem i możliwość reklamacji. Do tego musiałem poprawiać mocowania boczków, bo źle mocowania były zamocowane. O umyciu auta z pyłu też zapomnieli, był brudny nawet w środku.

Sytuacja miała miejsce dość dawno, około 5 lat temu. Jednak też trafiłem tam z polecenia (od mechanika), to jestem przewrażliwiony na punkcie "poleceń" tego miejsca. Ostatnio, polecał mi go ktoś inny... całkowicie przypadkowa sytuacja.

Pozdrawiam.

lamertom

Big Z 01-11-2014 22:20

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Wszystkie polecające osoby mają po 0 (zero) postów. Czy takie polecanie jest wiarygodne? Czy też być może (nikogo nie oskarżam) jakaś forma reklamy?

Marek 03-11-2014 05:44

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Cytat:

Napisał Big Z (Post 2293448)
Czy też być może (nikogo nie oskarżam) jakaś forma reklamy?

Jasne,że może być.

W necie trzeba uważać :)

Niestety nie pomogę co do fachowca...

Gresos 16-11-2014 19:49

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
A może warto zainwestować w AZNN w Germazie na strzegomskiej ? :)

Raczej na blacharce nie ma co oszczędzać bo pózniej kuje to nas w oczy :)

kopydleusz 17-11-2014 01:15

Odp: Dobry lakiernik we Wrocławiu?
 
Cytat:

Napisał Gresos (Post 2301477)
AZNN w Germazie na strzegomskiej

... a później bić się z niekompetentnymi serwisantami, bo przecięli i zszyli mi pas w aucie? Po groźbie zgłoszenia sprawy w prokuraturze przestali się rzucać i naprawili szkodę, która mogła się skończyć tragicznie.

Zastanów się, czy warto polecać kolegów z pracy, szczególnie w tak beznadziejnym zakładzie (jeśli jednak tam nie pracujesz, to jest jeszcze gorzej).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.