Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Box Dachowy do Kombi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=240626)

Miroo 12-03-2016 22:18

Box Dachowy do Kombi
 
Cześć

Pytanie kieruję do posiadaczy i użytkowników (nawet krótkotrwałych po wypożyczeniu) boxów dachowych:

Przymierzam się do kupna Boxu Dachowego do Focus II FL (jak w prefixie) - wersja kombi - ale box bym chciał używać do auta które będę użytkował gdy już rozstanę się z moją foczką (nie wiem kiedy to nastąpi) i mam do was pytania następujące:

- jakie boxy do tej wersji auta przetestowaliście?
- jakie boxy posiadacie i jak się spisują?
- jakie wymiary boxu zalecacie do tej wersji...

Po wielu rozważaniach, ja zbliżam się do decyzji o zakupie Sportac XTR 400 o wymiarach: długość 165 cm (relingi mają 170 cm długości, dach ok 195 cm), szerokość 79 cm, wysokość 37 cm, waga 15 kg i pojemność 400 kg.

Wszelkie konstruktywne opinie, info o doświadczeniach użytkowania boxów do tej wersji (i innych także jeśli podobnych rozmiarów) - będą mile widziane :)

pozdrawiam

krzys1968 12-03-2016 22:23

Odp: Box Dachowy do Kombi
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Chyba miasz na mysli pojemnosci 400 litrow

Miroo 13-03-2016 21:17

Odp: Box Dachowy do Kombi
 
Oczywiście 400 litrów miałem na myśli... dzięki za sprostowanie...
Dzięki także za linka - widziałem wcześniej ale zdecydowałem się zadać to pytanie w nadziei, że będzie więcej opinii na temat dopasowania sportaca i w ogóle...

Pozdro

cytus 31-01-2022 23:28

Odp: Box Dachowy do Kombi
 
Cześć, podbijam temat.
Czy moglibyście poradzić jaki box dachowy wymiarowo pasuje do mk3 kombi i czy macie coś sprawdzonego?

Czy ktoś montował box o długości 190-196 cm?

Potrzebuję coś na wyiazdy wakacyjne - głównie zimowe (narty, buty - 4 komplety).

Wysłane z mojego SM-A516B przy użyciu Tapatalka

clubGRANT 01-02-2022 14:30

Odp: Box Dachowy do Kombi
 
1 załącznik(i)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ja mam coś takiego: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Te około 2 metrowe wydały mi się za duże pod względem długości oraz szerokości (bagażnik rowerowy), ten mimo że mały to i wąski i z rowerem da się otworzyć + bagażnik auta wystarcza w zupełności na wczasy dla mojej 4 osobowej familii.

ołowiany 01-02-2022 16:43

Odp: Box Dachowy do Kombi
 
Box ( Thule Ocean 500 ) 215 cm Kupiłem w 2003 roku do ówczesnego Mondeo. Na każdym następnym fordzie też się sprawdzał. Wyjątek stanowiła kuga mk1 - na to auto był za długi. Jeździł na dwóch focusach mk2 kombi , monedo mk5 kombi, kudze mk2, bmw 5 kombi, kia sportage, zafirze. Wszędzie tam pasował.

cytus 01-02-2022 21:06

Odp: Box Dachowy do Kombi
 
Dzięki za sugestie. Interpack za mały - narty nie wejdą.
Z kolei Thule Ocean 500 - 215 cm może być za długi ze względu na antenę, która wystaje. Od anteny do szyby czołowej jest jakieś 175 cm więc chyba celowałbym ok 175-180 cm w box.

cytus 03-02-2022 20:32

Odp: Box Dachowy do Kombi
 
Cześć ponownie mam do Was pytanie... nie potrafię znaleźć konkretnie informacji do jakiego modelu ff pasuje ten bagażnik dachowy - oznaczenie: AMBM5J-A46002-A - oznaczenie AB na końcu pasuje do Hatchback... tutaj mam jedynie "A" Jesteście w stanie pomóc?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.