Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Programowanie cyfrowego kodu na drzwiach. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=248087)

Jaro176 24-07-2016 12:12

Programowanie cyfrowego kodu na drzwiach.
 
Witam.
Mam Forda mondeo mk5 i nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak zaprogramować cyfrowy kod otwierający drzwi kierowcy. Poniżej zdjęcie przedstawiające owe drzwi.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leszcz 24-07-2016 12:15

Odp: Programowanie cyfrowego kodu na drzwiach.
 
Cytat:

Napisał Jaro176 (Post 2631548)
Mam Forda mondeo mk5

chyba masz Fusiona z USA :D

SRS 24-07-2016 12:16

Odp: Programowanie cyfrowego kodu na drzwiach.
 
Cytat:

Napisał Jaro176 (Post 2631548)
Mam Forda mondeo mk5

po pierwsze masz Fusiona z USA a to są jednak inne troszkę auta , po drugi było już na ten temat na forum proszę użyć opcji szukaj.

CERES 30-01-2017 19:49

Klawiatura z pinem na słupku - jak i co
 
Jak większość userów mondka od wujka sama, posiadam klawiature na słupku drzwi kierownika. Czy ktoś z kolegów umie się tym obsługiwać? Dodam że nie mam pinu. Może z pokładu da się zmienić pin?

tedi_k 30-01-2017 20:23

Odp: Klawiatura z pinem na słupku - jak i co
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - polecam czasem rozejrzeć się też trochę na boki... :lol:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

robert LC 06-03-2017 20:58

Odp: Klawiatura z pinem na słupku - jak i co
 
Udało mi się odczytać kod metodą z instrukcji USA jak ktoś ma dwa kluczyki i nie chce się schylać
1. Umieść pierwszy zaprogramowany klucz zapasowego gniazda w konsoli środkowej.
Kluczem pierścień musi być na górze z przyciskami skierowane ku tyłowi.
2. Po naciśnięciu przycisku START / STOP raz i poczekaj kilka sekund.
3. Ponownie nacisnąć przycisk START / STOP i wyjąć kluczyk.
4. Włóż drugi zaprogramowany klucz do gniazda kopii zapasowej, a następnie naciśnij
przycisk START / STOP.
Fabrycznie ustawionym kodem pojawi się na wyświetlaczu na kilka sekund.
Uwaga: Kod może nie być wyświetlane dopiero po jakiejkolwiek inne komunikaty
ostrzegawcze pierwszego ekranu.


mam pytanie jeśli mam dwie pierwsze liczby te same np. 11xxx to jak to wpisuje ma klawiaturze?

kzmuda1 06-03-2017 21:02

Odp: Klawiatura z pinem na słupku - jak i co
 
wiec, tak , kod odczytać można ucds , ids, bądź naklejka na bcm, ewentualnie 2 kluczyki w kieszonce
zamykamy auto trzymając 2 dolne "przyciski" otwieramy porostu kodem, poprzednio przeciągając palcem po cyferkach by sie uaktywnił panel dotykowy

a szukajka jest aktywna @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

robert LC 06-03-2017 21:10

Odp: Klawiatura z pinem na słupku - jak i co
 
Cytat:

Napisał kzmuda1 (Post 2762620)
wiec, tak , kod odczytać można ucds , ids, bądź naklejka na bcm, ewentualnie 2 kluczyki w kieszonce
zamykamy auto trzymając 2 dolne "przyciski" otwieramy porostu kodem, poprzednio przeciągając palcem po cyferkach by sie uaktywnił panel dotykowy

a szukajka jest aktywna @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ten sczytany może być nie właściwy bo wpisuje w sync 2 i nie wchodzi i nie wiem czy nie właściwie wpisuje jak się powtarzają dwie cyfry jak mam na przykład 11793 to 2x1/2, 1x7/8, 1x9/0, 1x3/4 ?

kzmuda1 06-03-2017 21:13

Odp: Klawiatura z pinem na słupku - jak i co
 
tak dobrze wpisujesz

tedi_k 06-03-2017 21:13

Odp: Klawiatura z pinem na słupku - jak i co
 
Cytat:

Napisał robert LC (Post 2762615)
...mam pytanie jeśli mam dwie pierwsze liczby te same np. 11xxx to jak to wpisuje ma klawiaturze?

Normalnie. Naciskamy raz a po chwili drugi raz...

BTW - fatalnie Ci ten google translator przetłumaczył ten kawałek instrukcji...:027:
Przed wklejeniem, mogłeś go choć trochę poprawić, aby był po polsku a nie po polskiemu...:568:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.