Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] jak wyłączyć "brzęczyk" pasów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=281109)

mckur 19-05-2018 08:14

jak wyłączyć "brzęczyk" pasów
 
Witam, mam problem z pikaniem przy zapiętych pasach, pomimo zapiętych pasów co jakiś czas wydaje dźwięk niezapiętych pasów i mruga kontrolka. Czy jest możliwość wyłączenia tego pikania, albo co zrobić,żeby ten czujnik nie szalał, jak zapinam pas pasażera w miejscu kierowcy jest ok, ale jak zapinam pas kierowcy to co jakiś czas w czasie jazdy zaczyna wyć. Gdyby ktoś miał pomysł ,proszę o rade.

lukaszooo 19-05-2018 09:50

Odp: Ford Focus MK III jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Da sie wylaczyc komputerowo. Nie pamietam ktora pozycja ale znajdziesz na forum.

mckur 19-05-2018 10:14

Odp: Ford Focus MK III jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Właśnie szukam od jakiegoś czasu podobnego tematu, ale nic konkretnie nie znalazłem a to co udało się wyszukać niestety nie działa w moim fordzie :(

wojtas9975 19-05-2018 11:20

Odp: Ford Focus MK III jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Spróbuj tego sposobu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mckur 19-05-2018 12:07

Odp: Ford Focus MK III jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Niestety próbowałem już wielokrotnie, ale u mnie po trzecim zapięciu i odpięciu pasa zaczyna już mrugać lampka od pasów i niestety przez chwilę jest Ok, ale prędzej czy później dalej zaczyna wyć i mrugać :( Chyba będę musiał podjechać do Forda i uda się to jakoś komputerowo wyłączyć,bo to jest tragedia jak zaczyna wyć w czasie jazdy i zazwyczaj jak się trzeba skupić na jeździe ;/

lukaszooo 19-05-2018 13:17

Odp: Ford Focus MK III jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Jak wroce do domu to podam ci ktora to pozycja.

mckur 19-05-2018 18:25

Odp: jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Super, to czekam i z góry dzięki.

referee 19-05-2018 18:38

Odp: jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Hej!
FOCCCUS pozycja #136" name="Seat belt warning" wartość 01 - without ; 02 - with

lukaszooo 19-05-2018 19:34

Odp: jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Z doswiadczenia powiem ze jesli masz nowszą aktualizacje to wywali błąd 2100 w RCM o niekompatybilnosci konfiguracji ale tak ma byc i nic z tym nie zrobisz.

lukaszooo 19-05-2018 21:55

Odp: jak wyłaczyć "brzęczyk" pasów
 
Ja do wyłączenia piszczenia pasów używam pozycji 131: Front passenger seatbelt reminder, zmieniam pozycje 03 na 02.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.