Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Super okazja na Mondeo Mk.5 ! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=300414)

ChceMiecCMAXa 04-09-2019 07:31

Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
Natrafiłem na oto ogłoszenie: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Właściciel auta odpisał mi tak:
Dziękuję za zainteresowanie moim samochodem Ford Mondeo, 2014. Nie będę zachwalał, ale według mnie stan jest bardzo dobry. Auto nigdy nie lakierowane, w pełni oryginalne. Cena za samochód wynosi 19900 PLN. Jestem lekarzem i przeprowadziłem się do Irlandia ze względu na pracę. Mam tu nową pracę i zarabiam więcej pieniędzy niż w Polsce. Ciężko mi jest prowadzić samochód tutaj w Irlandii.
Trudno mi prowadzić samochód w Irlandii za kierownicą po lewej.
Samochód ma kierownicę po lewej stronie. Sprzedaję samochód tak tanio, bo tutaj w Irlandia muszę płacić 35 EUR dziennie za parking, jestem zmuszony sprzedać auto bardzo szybko. Muszę zapłacić bardzo dużo pieniędzy za rejestrację samochodu w Irlandia, irlandii prawo jest inne niż w Polsce. Samochód jest zarejestrowany w Polsce.
Samochód jest w bardzo dobrym stanie. Nie ma problemów technicznych ani mechanicznych. Brak problemów z silnikiem. Nie ma zadrapań ani wgnieceń, nie ma ukrytych wad. Samochód jest stale zarejestrowany w Polsce, nigdy nie uczestniczył w zderzeniu, w samochodzie nikt nie palił. Nie ciąży na nim żaden kredyt. Samochód jest całkowicie spłacony.
To polski samochód, ma opłacone wszystkie podatki i dokumenty przygotowane do sprzedaży. Samochód posiada wszystkie polskie dokumenty.
Bardzo lubiłem to auto, bo jest w perfekcyjnym stanie i nie wymaga wykonania żadnych napraw, nie ma uszkodzeń lakieru ani zniszczeń wewnątrz. Zabrałem samochód z sobą do Irlandia, ale zdecydowałem się na sprzedaż, bo tutaj w Irlandia rejestracja jest bardzo droga.
Moja ostateczna cena za auto wynosi: 19900 PLN. Mogę wysłać je z powrotem do Polski, jeżeli jest pan poważnie zainteresowany jego kupnem.
Jeżeli potrzeba więcej zdjęć albo innych informacji o samochodzie, proszę powiadomić mnie w kolejnym mailu, tak żebym mógł je wysłać. Podam również szczegóły dotyczące sposobu, w jaki sfinalizujemy umowę.
Dziękuję za poświecenie mi czasu. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

Dziekuje i Pozdrawiam

Oczywiście numeru VIN nie poddał.

ołowiany 04-09-2019 07:50

Odp: Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
Mówisz, że dopiero dziś dowiedziałeś się o oszustwie nigeryjskim..?

Speedo 04-09-2019 09:42

Odp: Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
...a jak napiszesz, że bierzesz to on że go sprowadzi do PL z Irlandia pod Twój dom za jedyne 200 funtów, które musisz zapłacić z góry na konto firmy transportowej i jak zapłacisz to kontakt się urwie... ;)

jak się nudzisz to sobie z nim pokoresponduj przez chwilę, ciekawe doświadczenie ;)

ChceMiecCMAXa 04-09-2019 13:06

Odp: Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
Dla mnie to ściema, takie mam przeczucie, ale kolega, który mi to podesłał zajarał się tym.

bzikoll 04-09-2019 14:02

Odp: Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
Oferta została zakończona i już po super okazji :)

wit1956 04-09-2019 19:05

Odp: Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
Naiwnych nie sieją,sami się rodzą,znów ta wiara w cuda.

Piasek80 04-09-2019 19:32

Odp: Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
Oszustwa zatoczyły koło... a ludzie wciąż tak samo głupi i naiwni jak 10 lat temu.

czeslaw555 04-09-2019 21:50

Odp: Super okazja na Mondeo Mk.5 !
 
Cytat:

Napisał Piasek80 (Post 3170469)
a ludzie wciąż tak samo głupi i naiwni jak 10 lat temu.

i 40 lat i więcej temu, też się nabierali jak dzisiaj na grę w 3 karty. Okazja szybkiego zysku, cudownej ceny, wyjątkowej oferty, zawsze zrobi wodę z mózgu ( o ile jeszcze jest)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.