Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=318676)

Ladypat 23-03-2021 17:44

Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
Witam,
Zamierzam kupić Forda Mondeo mk5 w kombi, silnik najlepiej Diesel 2.0 180KM, ale 150KM też może być jeśli przebieg nie będzie kosmiczny i wyposażenie będzie na jakimś poziomie. Czym się kierować w szukaniu auta, budżet ok 65tys.

Znalazłam kilka ogłoszeń, jestem ciekawa czy któreś z nich jest warte uwagi, a które ominąć szerokim łukiem.. Ktoś coś? Z góry dziękuję za pomoc i dobre rady :mrgreen:

1. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

2. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

3. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

4. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

5. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

6. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

7. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

8. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

slawek-kali 23-03-2021 18:45

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
sorry ale same ulepy wyszukujesz, przynajmniej pierwsze trzy.. szkoda czasu.. dalej juz nie ogladalem..
jedynie chyba nr. 4.. ;) reszta bita, albo na 99% cofki..

Ladypat 23-03-2021 20:44

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
Niestety pierwszy raz sama szukam auta, dlatego poprosiłam o wskazówki, czym się kierować żeby właśnie na takie ulepy nie trafiać.

Cynerion 23-03-2021 22:22

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
Musisz podejac do tego troche logicznie.
Po co by ktoś sprzedawał 3letnie auto w takim dobrym stanie ?
A nawet jak np takie auto jest brane na leasing to raczej nikt takiego nie bedzie brał po to by rocznie robic niecale 10 tyś km... poza tym ta cena
55 tys zl za 3 letnie mondeo z takim wyposarzeniem i tak smiesznie niskim przebiegiem ? W dodatku sprowadzane gdzie umówmy się sprowadzanie też kosztuje a w Niemcach auta są DROŻSZE niż tutaj...
Pierwsze co mozesz zrobić to nie szukać sprowadzanych z Niemiec.

Bump:

Marcian 24-03-2021 06:55

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
Cytat:

Napisał Ladypat (Post 3329791)
Niestety pierwszy raz sama szukam auta, dlatego poprosiłam o wskazówki, czym się kierować żeby właśnie na takie ulepy nie trafiać.

To jak sama szukasz to lepiej skorzystaj z usług Sławka z postu powyżej, chyba, że chcesz trafić na minę - a ich nie brakuje.

kln1920 24-03-2021 09:04

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
Jak najbardziej Sławka mogę polecić :) Tego białego (drugi link) to chyba nawet ktoś tu na forum próbował wcisnąć, 2018r, 29 000km i 55 000zł :D :D :D a drugi biały, na polskich blachach wisi co najmniej od stycznia, bo pamiętam że oglądałem ogłoszenie

Koles87 24-03-2021 15:16

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
Witam podepne sie tematu aby nie robic nastepnego watku. Ktore auto godne uwagi? ;
1.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

2.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

3.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

4.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Narazie te bo ogole nie mam w obserwowanych az 17 aut ���� ogolnie jest w czym wybierwc. Ostatnio bylismy ogladac 3 auta ale byly bite niestety. Moze ktos doradzi?

Ladypat 24-03-2021 17:11

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
1 załącznik(i)
Sprawdziłam nr VIN jednego z aut, wyszło że miał przygodę, załączam zrzuty ekranu z raportu. Patrząc na koszt naprawy to mogło być coś poważnego?

Marcian 25-03-2021 08:06

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
Cytat:

Napisał Ladypat (Post 3330011)
Sprawdziłam nr VIN jednego z aut, wyszło że miał przygodę, załączam zrzuty ekranu z raportu. Patrząc na koszt naprawy to mogło być coś poważnego?


Jak na zachodnie stawki nie jest to straszna kwota. Jak dobrze zrobione i nie ma szpachli tylko np. druga warstwa lakieru to nie ma czego się bać.

Woytas 25-03-2021 14:01

Odp: Zakup Mondeo mk5, który wart uwagi?
 
z tymi przebiegami to też bez przesady , nie wszyscy kupują diesla ,żeby robić po 40 tyś rocznie .. ja mam 53 tyś km i za jakiś czas będzie do kupienia :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.