Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=323098)

orion512 26-08-2021 15:31

Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
Jak w temacie. Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami.
Ja osobiście wymieniałem kiedyś przednią szybę u Lipskiego i byłem bardzo zadowolony.
Niestety jakiś czas potem do wymiany poszła tylna szyba i tutaj była już totalna porażka.
Szyba był przyciemniana - wymienili na jasną, niedbale wklejona (usmarowane klejem), pourywane spinki (do tej port jedna mi lata w klapie).

KoWaLWWL 26-08-2021 16:52

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
Powiem Tak jeżeli chodzi o Lakiernie to polecam na Radzymińskiej za Serwisem Forda obok Stacji Paliw

orion512 27-08-2021 09:54

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
Rozumiem, ze piszesz o ASO Auto-Michałowski?
Miałeś z mini jakieś doświadczenia?

KoWaLWWL 27-08-2021 10:26

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
Z samym ASO nie miałem do czynienia ale lakiernika z Tamtąd znam i jest zaje...ty. Ja serwisuje swoje auta sam.

orion512 27-08-2021 11:19

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
Czy korzystał ktoś jeszcze może z ich usług?
Albo może macie jeszcze pozytwyne doświadczenia z innymi blacharniami/lakiernimi działającymi w ramach ASO w stolicy?

paoloWawa 27-08-2021 19:30

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
Likwidowałem dwie szkody z OC sprawcy - jedna to tylny zderzak, druga to drzwi kierowcy. Obie roboty wydają się dobrze wykonane. Zderzak robiłem na Popularnej a drzwi w Piasecznie. Popularna trafiło mi się super podejście do klienta, dostałem zastępczego MK5 i tak mi ustawili naprawę żebym sobie nim pojeździł przez weekend (taka była moja prośba, żeby go potestować, i pojechać w trasę 500km w jedną stronę, tak ustawili grafik by mi to umożliwić). Piaseczno z kolei dramat jeśli chodzi o terminowość prac, czekałem na auto prawie miesiąc, musieli zamawiać drugi raz drzwi bo te co przyszły za pierwszym razem rzekomo nie pasowały (???). Ale jakościowo wydaje się że w obu wykonali robotę dobrze.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

orion512 30-08-2021 00:24

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
W sumie do Popularnej miał bym najbliżej :)
A czy miał ktoś z nimi negatywne doświadczenia?

rychu.zychu 02-09-2021 00:03

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] AZNN Popularna to słaby pomysł na naprawę lakierniczo-blacharską.

orion512 02-09-2021 07:45

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
A jakieś szczegóły? Bo na jutro się umówiłem na oględziny :D

rychu.zychu 02-09-2021 08:51

Odp: Które ASO w Warszawie ma najlepsza blacharnię/lakiernię
 
Spasować nowego zderzaka nie potrafią , a po dwóch latach lakier pęka na zderzaku i zajebisty purchel na błotniku.
Wstawiasz samochód to deklarują 3 lata gwarancji , a jak chcesz skorzystać z gwarancji to twierdzą , że tylko 2 lata.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.