Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   FORD G... WORT (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=7317)

biernik 25-08-2005 20:54

FORD G... WORT
 
napisze szczeze teraz, jak w temacie
Auta tej marki są wylupane chyba za czasów ery kamienia łupanego toporkami.
Od początku mialem ale.... do niego, ale myslałem ze mi przejdzie.
ale dzisiaj miarka sie przebrala, mam go pare miechó i ciągle w tym druciaku coś nie tak np dzisiaj od samosci padla chłodnica i cieknie, musze wymienic
a odkąd go mam to juz tyle rzeczy wymienialem i ciagle coś szlag trafia.
Wiec apel do nowych fordowców

nie kipujcie ****a zwanego FORDEM
i prosze o niekasowanie tego posta bo i tak delikatnie o tym napisałem

Każdy kto ma jakies ALE do tych aut piszcie tu coś zobaczymy czy tylko mnie tak wkurza ta FURMANA

waldezk 25-08-2005 21:02

może kupiłeś bitego, zrobionego, sprzedanego, i że niby emeryt jeździł, i tera ci sie sypie wszytko.

pawelm20 25-08-2005 21:23

i pewnie garazowany i 150 tys przebiegu :)

Gaduliks 25-08-2005 21:30

Kupiłeś zajechanego jak szmate za psie pieniądze z cofniętym licznikiem a teraz narzekasz nic nie jest wieczne :bluzgi:
Samochody innych marek z dużym przebiegiem nie wyglądają lepiej
Jak byś miał tak zajechanego japońca to pomyśl ile byś na części wydał

biernik 25-08-2005 21:33

no to jeszcze jeden argument przeciw.
FOrd z roku 97 ma zeliwną głowice a kazde inne auto tej klasy ma juz aluminium np w 92 rok. Nasze fordy są TD a Inne starsze roczniki są TDi, a jeszce jedno
ford Mondeo np 97 rok ma taki sam silnik co eskord z przed dziesięciu tylko dodali turbo, czyżby technologia dla forda sie zatrzymała.
Nie wierze ze nie ma kogoś kto jest takiego samego zdania co ja

Marek92248 25-08-2005 21:38

To nie stanowi czy jeste napisane TD czy TDi co to za różnica jak zasada działania ta sama. Co z tego, że głowica jest żeliwna ??? "dodali tylko turbo" jakby tylkko turbo dodali to pewnie nic by z tego nie wyszło, z tego silnika z przed 10-ciu lat został pewnie tylko blok i głowica a reszta jest cała nowa.

tommus9 25-08-2005 21:41

biernik, stary moze i jest ktos przeciw ale czytajac forum nie spotyka sie desperatow mowiacych: "boze nie mam na naprawe auta, czesci brak itd itd" Auto jak auto psuje sie- to normalne a co do wypowiedzi z tymi przebiegami itd to bardzo prawdopodobne- w mundku cofnac przebieg to nie problem i handlarze o tym wiedza!! Teraz masz efekty jakie masz- oczywiscie przykro mi ze masz z tym autkiem tyle problemow ale ja nie widze w swoim nic co by bylo "gó**o worte" ;)

Gaduliks 25-08-2005 21:50

A po co nam to piszesz ?
Sprzedaj to ****o i kup sobie Lamborghini
Na nie nie będziesz narzekał :shock:

Sławex 25-08-2005 21:51

Powiem krotko jak w temacie widocznie Twoj jest gowno wart :bluzgi: bo my nie narzekamy a zreszta to nie jest nowy samochud kup sobie samochyd z salonu z folia na siedzeniu i tez zobaczymy ile ci dobrze pochodzi a zreszta widzialy galy co braly.Ja siedze na forum nie po to by sie tu wzajemnie wyzywac czy sprzeczac chyba wiesz jaka jest zasada tego forum i jego przeznaczenie i niema co sie obrazac :!:

Pejsiak 25-08-2005 21:53

Poprostu trafiles lewego forda i tyle ja mam sprowadzonego i na niego nie nazekam spawuje sie bardzo dobrze


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.