Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Zloty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=123)
-   -   I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=77124)

jagrall 23-08-2009 19:38

I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowanie
 
Witam wszystkich

I Letni Piknik w Armadzie uważam za odbyty i wg mnie za udany. Chciałbym wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować się za tak liczne stawienie się. Na pierwszych rozmowach w Armadzie szacowałem ilość uczestników na 30-40 aut, ile dokładnie przyjechało, nikt nie wie, ale szacuję na około 90 załóg!!!!! Wielki szacun dla Was. Pod szczególnym wrażeniem jestem ilości uczestników, którzy mieli naprawdę daleko i przyjechali pół Polski, tylko po to, żeby kilka godzin spędzić z Klubową Bracią.
Oczywiście nie można tu zapomnieć o podziękowaniu dla zarządu Armady za to, że zdecydowali się zorganizować się dla nas ten piknik. Napewno wymagało to od nich niemałego nakładu pracy i pieniędzy. Wielkie dzięki!!!!! Oby więcej było takich dealerów jak Wy.
Chciałbym tu też przeprosić za wszelkie ewentualne niedociągnięcia, mam nadzieję, że zbyt wiele ich nie było, na swoje i Armady usprawiedliwienie mam to, że przy takiej skali przedsięwzięcia czasem można coś przeoczyć. Co złego to nie my :-)
A więc do następnego spotkania.

Wojtek 23-08-2009 20:09

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
My ze swojej strony również dziękujemy za zaproszenie i również ten wyjazd ( mimo , że zrobiliśmy prawie 700 km. ) uważamy za udany.

Dzięki Jagrall.

darnel 23-08-2009 20:18

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
Ja dołączam się do podziękowań za organizację spotkania obydwu stronom-ze strony Armady jak i reprezentacji FCP. Generalnie bardzo mi się podobało. Tak jakość jak i różnorodność zorganizowanych atrakcji. W skali przedsięwzięcia największe wrażenie zrobili na mnie ludzie którzy bujali się setki km do Zabrza. Szacunek! Szacunek! Szacunek! Dzięki Jagrall

YacoszeK 23-08-2009 20:26

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
jargall - wydaje mi się, że troszkę więcej załóg było... policzonych na parkingu było 84-86, ale część szybko sobie pojechała, a na ich miejsce przyjeżdżali nowi... ciężko powiedzieć ilu nas tam naprawdę było :) jedno nie ulega wątpliwości - SPORO :)
co do ew. uwag czy niedociągnięć - pozwolę sobie to zebrać jako pomysły (w żadnym wypadku zarzuty - żebyśmy się dobrze zrozumieli:) ) i podeślę Ci to na prv :)

mouzes 23-08-2009 20:27

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
się tak zastanawiam ...

jakiś dyplomik dla armady ze strony FCP czy jak ? tak żeby mieli sobie co powiesić na ścianie w salonie (znaczy że FCP dziekuje za profesjonalne podejście do tej imprezy)

wtedy klient odwiedzający taki salon, wiedziaby że nie jest to byle jaki salon/serwis

jagrall 23-08-2009 20:31

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
mouzes pomysł przedni

mouzes 23-08-2009 20:32

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
ja tak tylko ... sorki za kiepską stylistykę wypowiedzi ale jestem dziś ciutkę padnięty

mimo wszystko myślę że mniej więcej przekazałem o co mi chodziło :)

darnel 23-08-2009 20:44

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
Mi się ten pomysł też podoba. Za największy niewypał uważam brak zdjęcia grupowego zrobionego na początku. Ja sie doliczyłem w pewnej chwili około 80 aut na tym poletku z tyłu, z przodu ponad 20 więc setka była

TiM 23-08-2009 20:55

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
Dyplom dla Armady obowiązkowo! Pomysł przedni. :)

KolarzNFS 23-08-2009 21:12

Odp: I Letni piknik Forda wraz z dealerem Ford Armada, Zabrze 2009-08-22 - podsumowan
 
Popieram pomysł z dyplomem ;)

Niedociągnięcia? O 2 stoliki za mało przy bufecie :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.