Temat: Zlocik? :)
View Single Post
Stary 19-11-2008, 08:24   #415
Marq
ford::average
 
Avatar Marq
 
Zarejestrowany: 21-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK4 Silver X
Silnik: 2.0 HE, 145 KM, PB
Rocznik: 2008
Postów: 123
Domyślnie Re: Zlocik? :)

Cytat:
Napisał gajewskim
A może by tak pomyśleć o czymś takim bardziej regularnym ?? Może spoty co miesiąc w innym miejscu (tzn zależy od chętnych) np raz w bydgoszczy raz w toruniu Co wy na to ?? Można by pochwalić się tym co się zmieniło :fcp18 :fcp29
Marcin, spoty swego czasu były bardzo regularne. Odbywały się raz w miesiącu w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o 15:00 właśnie koło wspomnianego komina. I tak było przez długi czas do czasu kiedy to większość osób zwyczajnie zaczęła to brzydko mówiąc "olewać". Sam byłem obecny na każdym spocie. Ale pod koniec kiedy została już tylko stała ekipa w ilości 2-3 osób przestało to mieć sens. Sam zrezygnowałem w okolicach marca tego roku, bo jaki był sens przyjeżdżać "sam dla siebie"? Lepiej było ten czas w tej sytuacji samemu sobie zorganizować w inny sposób.

Można ponownie pomyśleć o regularnych spotach jeśli będą znów chętni na takie spotkania. Ale trzeba by się naprawdę zorganizować a nie olewać.
Marq jest offline   Odpowiedź z Cytatem