kurcze nadal niemam pojecia gdzie co i jak.............
ile ma twoj przebiegu`??
moj 300tys ale wedlug mie jestbardzo zdrowyniemam zadnych prblemow do dzisiaj a czy lekkie podniesienie doladowania mu niezaszkodzi ( zreszta nadal niewiem co i jak sa moze jekais zdjecia tych czesci za kture mam sie zabrac ??)
co jeszczemozna zrobic dla swojego mondeo co nalezalo by zrobic z takim przebiegiem do tej pory tojedynie je serwisuje i wymienialeam olej co 8 tys km ze wzgledu ze auto duzo jezdzi
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem mieszkaniecm austri to naszczcie nie jezdze po polskich drogach ale tak miej wiecej co jest slabe w zawiszenieu i na co powiniemem zwrucici uwage! ( przepraszam za bledy ortograficzne ale niestty w mlodym wieku wyjchalem do austri i tu skoczylem szkole i niestety niezbyt isze po polsku ortograficznie dziekuje zgury za pomoc )