View Single Post
Stary 10-04-2009, 13:47   #14
dexio
ford::average
 
Avatar dexio
 
Zarejestrowany: 24-05-2008
Skąd: Gdansk
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TdCi 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 91
Domyślnie Odp: ASO chce astronomiczna kwote zaa przeglad

Cytat:
Napisał PAPAS5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co polecacie ... czy zwykly mechanik jest w sttanie rzucic okiem na te podzespoly i powiedziec co jest ok a co rzeczywiscie do wymiany??

nie wiedziałem,że w ASO pracują niezwykli mechanicy ,a tak na powaznie jest teraz ogólnopolska akcja forda poszukaj na forum to dowiesz sie więcej jest za darmo
ta ogolnopolska akcja forda jest smiechu warta.
wsiadl taki spec do auta, prysnal plynem - stwierdzil ze pióra do wymiany,
Sprawdzil amorki - zadnego wydruku niestety nie daja - były ok
podniósł do góry popatrzal stwierdzil ze oslona termiczna do wymiany, brakuje dwoch srubek na oslonie silnika, no i niestety ale juz czas robic tylne zawieszenie - jak pan zrobi u nas to bedzie kosztowac 5tys ale ma pan 2 lata gwarancji i asistance na rok (suuuper)
Jedyne co,to sie ciesze ze sprawdzil wode w plynie hamulcowym i aku.
generalnie gra nie warta swieczki bo taki przeglad to ja sobie na kanale w garazu moge zrobic. Naciąganie nieznających się kierowców na kase.
__________________
+ P306 '98 1.9D
dexio jest offline   Odpowiedź z Cytatem