Czesc.
No właśnie TPS, nie wiem czy awaria czy nie podłączony - któż to spradzi
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ale mysle ze TPS mam dobry bo falowania obrotów nie mam (na benz i gaz) a na benzynie 'jak dam w pedał' to przyspiesza elegancko.
Odnosnie mieszanki na jołowym to ją zostawie bo jak jade na jałowym i skrecam to potrafi zgasnąć - dlatego staram sie jechac cały czas na biegu.
Odnośnie temperatury pokazywanej w Bingo, to jak to działa ?? Bingo bierze info z ktoregos czujnika temperatury - tylko z ktorego sie zastanawiam. Ogolnie ze wskazywaniem temp. to mam 'niezłe jaja' bo jak włącze tylko ZAPŁON to wksaźnik wedruje za CZERWONE POLE, a jak włączony mam silnik to STOI PRZED BIAŁYM polem cały czas he, a czujnik na wskaźnik jest dobry, wentylator sie załącza, ale to sprawa nie na ten dział (pewnie cos ze skrzynka bezp.).
Pozdro