Temat: [Mondeo 2000-2007] Instrukcja -> wymiana żarówek w zegarach
View Single Post
Stary 14-06-2009, 10:40   #76
Bebejt
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 33
Domyślnie Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach

Cytat:
Napisał Marasss_w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich , mi też się spaliła żarówka wskaźnika poziomu paliwa i częściowo prędkościomierza i tu mam pytanie , czy muszę całkiem wyciągać zegary i wypinać wtyczkę żeby ją wymienić? Z góry dzięki za wyjaśnienia i odpowiedź na moje pytanie.


zaden problem odpiac wtyczke. Po co sie meczyc i zginac i uzywac latarki itd :/ Ladnie sobie wypiac zegar wymieinc zapiac i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zadnego stresu.. zadnego kombinowania... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bebejt jest offline   Odpowiedź z Cytatem