View Single Post
Stary 23-06-2009, 17:13   #994
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał barrth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Potrzebuję pomocy przy aktualizacji nawigacji - wczoraj próbowałem wyplić kilkanaście płyt z updatem w różnych układach , żadnej płytki napęd "nie widział". Nie wyłączałem trybu serwisowego nawigacji a międzyczasie mój syn wlazł do samochdu i coś nacisnął (dotknął) -> w tej chwili wyświetla mi sie "CANNOT LOAD SYSTEM SOFTWARE DISK TYPE INCORRECT ....." - czy może to być problem uszkodzonego napędu - samochód posiadam od 2 tygodni. Czy ewentualnie podłączenie innego napędu pomogło by uruchomić przynajmniej panel+radio? i czy ew. ktoś z Warszawy lub okolic mógłby mi w tym pomóc? Z góry dziękuje ża wszelką pomoc.
kolego wypal update na płycie cd-rw!!! wielokrotnego zapisu, ewentualnie uzbroi się w cierpliwość, w czwartek rano będę wracał z Chełma do Gdańska, to mogę Ci ten update zrobićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....o ile czegoś nie uwaliłeśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem