Cytat:
|
Niedawno zauważyłem, że wykładzina na podłodze od strony pasażera jest mocno mokra. Pojawiło się to przy wyższych ostatnimi dniami temperaturach, więc podejrzewam, że skropliny z klimatyzacji zamiast być odprowadzane na zewnątrz dziwnym trafem trafiają do środka. Czy ktoś zetknął się już z taką przypadłością?
|
Ja jednak wiązałbym te kwestię z deszczem. Co prawda nie widziałem Mk IV, ale MK III już tak i instalacja klimatyzacji biega za grodzią, czyli w komorze silnika, czyli nie ma szans nakapać do kabiny. Wątpię by coś się w tej kwestii zmieniło.
Raczej deszcz, raczej źle zmontowana szyba przednia lub niepoprawnie wykonane odwodnienie z podszybia. Chluśnij ze dwa wiadra na przednią szybę po stronie pasażera i obserwuj pod schowkiem pasażera co się dzieje.