Temat: [Mondeo 2007-2014] Afs
View Single Post
Stary 08-08-2009, 21:02   #9
TOMAS
Moderator
 
Avatar TOMAS
 
Imię: T O M A S
Zarejestrowany: 16-11-2008
Skąd: ok. Stargardu
Model: VW TIGUAN 2023 / Ford Fiesta 2022
Silnik: 2.0 TDI 150 KM / 1.1 75KM
Rocznik: 2023 / 2022
Postów: 2,754
Domyślnie Odp: Afs

Cytat:
Napisał kosa666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli jednym słowem kiszka - w tańszych - lampach halogenowaych jest prawdziwy AFS a w droższych ksenonach tylko doświetlanie które przydaje sie na parkingu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cholera, było nie dopłacać 1600zł :/

Pozdr.

Pojeździsz nocą to zobaczysz co to za magia bi-ksenonu jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., każde następne auto bedzie z ksenonem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford EcoSport ST-Line by Delta & Tomas

Był: Escort ghia mk7, C-max, Mondeo mk4 titanium, Transit mk7, Mondeo mk4 lift titanium, Focus mk1 lift ghia, Focus mk3 titanium, EcoSport ST Line + bajery

Został VW Tiguan 2023 i Fiesta 2022 oraz pod opieką B-max 2015 latorośli.

Pozdrawiam
Tomas
TOMAS jest offline   Odpowiedź z Cytatem