View Single Post
Stary 26-10-2009, 18:12   #7
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: MK3 TDDi , TDCi czy może benzyna ?

Cytat:
Napisał gulik1978 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
którzy widzę, że jeszcze się nie odezwali
No to się odzywają; je2bisty, nie brałbym sobie za bardzo do serca stwierdzeń że wszystkie diesle to szmelc bo się ciągle psują i są bardzo awaryjne. Pokaż mi auta które się nie psują (chyba że chcesz jeżdzić japończykiem), a o mondeo z motorami diesla słyszy się dużo bo i dużo ich jeżdzi, o wiele więcej niż benzyniaków.
Oczywiście nie występuję tutaj jako obrońca silników TDDi i TDCi ,kupisz sobie taki jaki uważasz, po prostu wyrażam swoje zdanie, a jest ono takie że nie zamieniłbym mojego ropniaczka na żadną benzynkę.
Jeśli jesteś ze Szczecina to mogę przedstawić Ci mojego mondeusza w realu, jeżdżę teraz tam do pracy, a jeszcze lepiej jakbyś skusił się na wizytę na spocie, niedługo będziemy się umawiać a temat masz tu :http://forum.fordclubpolska.org/show...59330&page=149 ,zapraszamy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem