View Single Post
Stary 20-11-2009, 19:35   #22
swierszczu
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: [MK3] kombi 2.0 115km

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w mondeo nr jeden z tego co zobaczyłem była informacja o możliwym zakończeniu aukcji z powodu wystawienia w innych mediach.
Jakoś nic nowego ponad to co powszechnie wiadomo ten artykuł nie wnosi .

Co do auta, które podajesz jako to nie do oszacowania to sugerował bym popatrzeć nieco szerzej tablice transportowe są z lipca, fotki z lata a auto dalej nie sprzedane.
naprawdę nie wystarczy artykuł z onetu, potrzebne są takie niuanse podłużnice, spawy, śruby odstępy i miernik, gril z TD w PB, rocznik zastosowanej poduchy (ale 2 ostatnie przykłady to mk2) to sa niuanse których na fotkach nie dostrzeżesz poza oczywistymi przypadkami
a piszesz o tych wszystkich co podałem, który z lipca?

mnie osobiście najbardziej odpowiada nr3 ale coś mi się kojarzy że te zdjęcia widziałem już kiedyś teraz to w zasadzie potwierdziłeś, chyba sobie go odpuszczę miałbym do przejechania jakieś 470 km
szukając samochodu nie zwracałem uwagi na pogodę a raczej na wygląd i to co ma w sobie sprawdzałem czy zgadza się z opisem, po zdjęciach wychodzi że jest z wakacji.
dzwoniłem do nich dziś rano i podesłali mi więcej zdjęć samochód prezentuje się ładnie, przyznał się że po sprowadzeniu auta miernikiem lakieru na bank był prawy błotnik malowany.

szukanie samochodu używanego to jest wielki problem dla osoby która nie ma dużego pojęcia bardzo łatwo jest się wrąbać na jakąś minę, szczególnie samochody sprowadzane z niemiec przecież to z jakieś 80% jak nie wiecej to ma liczniki cofane
  Odpowiedź z Cytatem