View Single Post
Stary 04-12-2009, 19:28   #1
rafall77
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-04-2008
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 81
Domyślnie Stłuczka i problem

Witam wszystkich....zacznę od początku, żona jadąc z pracy miała stłuczkę (nie z jej winy). Zostały uszkodzone lewe drzwi przednie i tylne oraz tylny błotnik w okolicy tego wąskiego elementu co łączy się z progiem i trochę nad kołem. Po oględzinach rzeczoznawcy okazało się, że przednie drzwi można naprawić, tylne drzwi do wymiany i błotnik....jeżeli jakiś tam program zaliczy do wymiany cały to rzeczoznawca będzie musiał wystawić szkodę całkowitą czyli mam przesrane bo nie będę miał kasy żeby naprawić autko (nie starczy na wszystko nawet robiąc to samemu). To wszystko jest trochę chore ponieważ obliczając szkodę całkowitą i pieniądze które miałbym dostać oblicza się z samochodu już po stłuczce czyli o wiele mniej niż jest warty. Najlepiej byłoby pozwać do sądu sprawcę (założyć sprawę cywilną) o to żeby pokrył resztę brakujących pieniędzy na remont auta (oczywiście naprawa musiała by być w warsztacie - FV), tylko nie wiem czy ma to sens. Czy był ktoś z was w takiej sytuacji i co robić - odwoływać się od decyzji Głównego Likwidatora???

Aha...sprawca był z Warty i wszystko idzie z OC.
rafall77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem