Temat: [Fiesta 2008-2012] Nowy Ford Fiesta,co sadzicie
View Single Post
Stary 02-03-2010, 22:58   #449
glucosum
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Model: C-Max
Silnik: 1.8 FlexiFuel
Rocznik: 2007
Postów: 317
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Oj jestem i to bardzo. Tylko nie wiem czy żonie go oddam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo to jej auto. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do felgi to nowiutką felgę stalową zgiąłem pierwszego dnia roztopów. O kołpaku nawet nie wspomnę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tylko od razu się przyznam że to trochę moja wina bo opony nie były podpompowane żeby lepiej się trzymały w zimie.

Acha jak ktoś zainteresowany jest tanimi felgami oryginalnymi i nieoryginalnymi do forda to dajcie znać. Ja za felgę 14 " nową oryginalną szerokości 5,5" zapłaciłem 30 zł
__________________
Ford C-Max 2007 1.8 FlexiFuel
Ford Fiesta 2009 1.6 TDCI

Ostatnio edytowane przez glucosum ; 02-03-2010 o 23:01
glucosum jest offline   Odpowiedź z Cytatem