Nie Kamill, sygnalizacja niezapiecia pasow generalnie, Nie mam pewniosci, jak z pasazerem, ale dla kierowcy czasami sie nie wlacza. Swoja droga ciekawe, jak to dziala (gdzie i jakie ma czujniki)?
Automat w trasie? Generalnie fajnie, szczegolnie jak sie do dechy depnie przy wyprzedzaniu, ale powyzej 130 zuzycie paliwa zaczyna rosnac, wiec posrednio wymusza jazde w zgodzie z przepisami. Po kilku przejazdach A4 troche pozalowalem, ze tempomatu nie zamowilem
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie porownywalem mojej z Fiesta w manualu, ale halas nie jest chyba jakis duzy, przynamniej nie odczuwalem z jego powodu zadnego dyskomfortu. Ona ma inne przelozenia, wiec to tez nie jest tak, jak by manualnej obcieto najwyzszy bieg.