Cytat:
(...) Mancat, a ja myślę, że jesteś świadkiem właśnie spadku spalania wraz z "docieraniem" się silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I z tego, co piszesz, to jazda miejska, więc wynik "przekłamany" 5,6 l, a powiedzmy realny - powiększony max. o 1 litr, to i tak superwynik w jeździe miejskiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr.
|
Pewnie jakoś się tam dotarł, cokolwiek przez to rozumieć - pisaliśmy już zresztą o tym, ale największe spadki spalania zauważyłem, gdy zacząłem kontrolować jazdę, każdy jej aspekt w zasadzie. Przy tym silniku trzeba się pilnować. Co do przekłamania to też się okaże, bo komp różnie kłamie, inaczej przy wyższym spalaniu, inaczej przy niższym. Też już o tym wspominałem :-).
Moja jazda jest miejsko-podmiejska, czasem dłuższa trasa drogami krajowymi. Więc wynik raczej standardowy. W samym mieście byłby litr więcej - lekko.
Ile kierowców tyle wyników spalania:
http://www.spritmonitor.de/en/overvi...0000&gearing=1
Tu masz wynik wyszukiwania fiest (2009-2010) 1.4 o przebiegu min. 10000. Wyniki: od 6 do prawie 8l/100km.