View Single Post
Stary 07-04-2010, 18:16   #7
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: samokasujący sie komputer pokładowy

Dodam że poszukuje tez tej osłony na akumulator, nie było jej jak go kupiłam pewnie ktoś mądry ją wyrzucił, bo kontakt z deszczem raczej mu nie sprzyja. A jakie jeszcze objawy dają padające wiązki, i skrzynki bezpieczników? może ktoś by mógł mi to opisać rozdzielnie objawy wiązki, objawy skrzynek? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z góry dziękuje i proszę o wyrozumiałość dla kobiety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dopiero zaczynam doceniać zalety jak i wady scorpioGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Puki co skorupka problemów nie sprawia i mam nadzieje że tak będzie jak najdłużej, ale z doświadczenia wiem, że lepiej zadbać wcześniej niż się potem męczyć...tak jak z każdym autemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem