13-04-2010, 23:08
|
#8
|
|
ford::average
Zarejestrowany: 09-11-2009
Model: focus kombi
Silnik: ST hybrid 313KM/486Nm
Rocznik: 2013
Postów: 183
|
Odp: światła do jazdy dziennej
Cytat:
|
1. Na przeglądzie nikt nie nie dowali. Wysokość świateł mijania olewają, a co dopiero to,
2. Do postojówek, bo:
a) przepisy,
b) jak będziesz chciał stać w nocy na światłach, np. czekał na kogoś to będziesz albo musiał stać na mijania, albo walić LEDami, a tak to odpalisz postojówki i jest gites,
3. Masz taki...pół-automat. Pełny masz wtedy, jak podpinasz pod aku i on sam w wykrywa zmianę napięcia, czyli odpalenie auta oraz jego zgaszenie (tak jest w moich :-) ).
W Twoim przypadku, faktycznie musisz podpiąć pod zasilanie z kluczyka po przekręceniu zapłonu. Ledy to małe obciążenie, zatem praktycznie możesz podpiąć pod cokolwiek (poza wspomnianymi poduszkami oczywiście;-) ). Dobrze, żebyś miał jakiś bezpiecznik, jeżeli go nie ma - jakiś 1A max.
|
dzieki za odp.
w zasadzie to ze mi gasna pare sek po wylaczeniu stacyjki to mi nie przeszkadza wiec to chyba zosrawie. w czasie wolnym poszaleje z miernikiem i cos moze zmienie.
narazie ciesze sie ich swiatlem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pzdr
|
|
|