Cytat:
za to w niektorych "pionierach" skrzypi ze az milo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szczegolnie lewe tylne drzwi kombi.
Do tego seria "probna" z 2007 nie ma niektorych funkcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. np blokady korka wlewu SIC! wlaczania swiatel awaryjnych przy naglym hamowaniu SIC! (byc moze pomaga upgrade softu - nie sprawdzalem)
|
w moim sedanie są włączane światła awaryjne, u keisima w kombiaczu też...ja nie mam aktualizowanego softu i go nie pragnę..., drzwi też u nas nie skrzypią...jak z wycieraczką to nie wiem, bo nie mam ale fakt, że coś takiego gdzieś czytałem na forum...no ale my mamy TDCi ;-p